A Kisvárda II kikapott osztrák ellenfelétől – ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

KISVÁRDA MASTER GOODFK ROSZTOV (OROSZ) 2–1 (2–0)

Kisvárda: Odincov – Hej, Prenga, Kravcsenko, Leoni – Szimovics, Melnik – Bumba (Karabeljov, 69.), Ötvös (Asani, 61.), Navrátil (Gosztonyi, 75.) – Mesanovic (Nagy M. K., 61.). Vezetőedző: Joao Janeiro

Rosztov: Baburin – Terentyev, Hadzikadunic, Oszipenko, Glebov, Kalinyin, Hasimoto (Scsetinyin, 76.), Poloz (Turiscsev, 80.), Almqvist, Bajramjan, Sowe. Vezetőedző: Valerij Karpin

Gólszerzők: Mesanovic (6. és 31.) illetve Oszipenko (74.).

________________________________________________________________________________________________________________________________

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, az oroszok indították útjára a labdát.

►3. perc: A mérkőzést a lelátóról figyelő Rosztov-edző, Valerij Karpin azt konstatálhatja, hogy csapata játszik némi mezőnyfölényben.

►4. perc: Hasimoto játszott át a bal oldalra, de lövését Leoni blokkolta.

►6. perc: GÓL! Vezetünk! Navrátil bal oldali beadása után a Rosztov kapusa ügyetlenkedett, a labda Mesanovic elé került, aki 5 méterről az üres kapuba gurította. 1–0.

8. perc: Melnik és Kalinyin kapott sárga lapot kakaskodásért.

►15. perc: Leoni jobb oldali szöglete után Szimovics csúsztatta tovább a labdát, amit Baburin lefülelt.

23. perc: Almqvist bal oldali beadását Prenga fejelte ki, ami után Bajramjan 18 méteres kapáslövését Odincov védte.

24. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

►27. perc: Leoni ezúttal bal oldali szöglete után a berobbanó Mesanovic 5 méterről fejelt a jobb alsó sarok mellé.

31. perc: GÓÓÓL! Navrátil passzolt jobbról középre, a védőket megelőző Ötvös a bal oldali kapufára pörgette a labdát, a kipattanót Mesanovic a kapuba terelte. 2–0.

38. perc: Bumba ugratta ki Navrátilt, aki középen egyedül vezette a labdát a kapusra, egy pillanatra megtorpant, ezzel megtévesztette a kapust, de 12 méterről fölé lőtt.

41. perc: Bumba 22 méteres kapu jobb oldalába tartó lövését védte a Rosztov kapusa.

42. perc: Leoni bal oldali szöglete után ide-oda pattogott a labda, végül Mesanovic próbálta kapura ollózni, de az mellé ment.

44. perc: Ötvös indította a kezdőkörből a bal oldalon megiramodó Bumbát, aki kecsegtető helyzetben vehette át a labdát, de az végül kigurult az alapvonalon túlra.

45+1. perc: Vége az első félidőnek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, mi kezdtük ezt a játékrészt. Egyik oldalon sem volt csere.

►54. perc: Bajramjan jobb oldali veszélyes beadása után Kravcsenko mentett szögletre.

►55. perc: A jobb oldali sarokrúgást Odincov magabiztosan húzta le.

►56. perc: Ötvöst rántották le a 16-oson belül, de a nyilvánvaló büntető helyett mehetett tovább a játék.

►58. perc: Melnik indításával Bumba lódult meg a bal oldalon, az alapvonalról centerezett, de pontatlanul.

61. perc: Ötvös helyett Asani, Mesanovic helyett Nagy Mihály Krisztián a pályán.

►64. perc: Előre vágott labdával Almqvist került helyzetbe, de a Kravcsenko mellől leadott 12 méteres lövése elment a kapu mellett.

►67. perc: A játékvezető ivószünetet rendelt el.

69. perc: Bumba helyett Karabeljov lépett pályára.

►71. perc: Almqvist veszélyeztetett 18 méterről, de lövése fölé szállt.

►74. perc: GÓL! Bal oldali szöglet után Oszipenko csúsztatott bele a labdába, Odincov belért ugyan, de az a kapu bal alsó sarkában kötött ki. 2–1.

75. perc: Navrátil le, Gosztonyi be.

76. perc: A vendégek is változtatnak: Hasimotót Scsetinyin váltja.

81. perc: Újabb csere a Rosztovnál: Poloz helyett Turiscsev.

►81. perc: Szimovics indította a bal oldalon Asanit, akibalra játszott Gosztonyi elé, akinek beadása után szögletre mentettek.

►85. perc: Odincov előreívelésébe Almqvist messziről belevettette magát, de a labda szerencsére célt tévesztett.

89. perc:Szimovics kapott sárga lapot Glebov lerántásáért.

►90. perc: Asani vezette rá a labdát a védőkre majd 16 méteres lövése egy lábon megpattanva ment szögletre

90+1. perc: Vége a mérkőzésnek.

SC BRUCK AN DER MUR (OSZTRÁK)KISVÁRDA MASTER GOOD II 2–0 (0–0)

Bruck an der Mur.

Kisvárda II: Németh M. (Perehanec) – Czene (Tóth R.), Vass O., Králik, Sikorszki (Deniszjuk) – Bíró R. (Bokor), Avetiszjan – Jelena, Czérna, Honcsar (Simon M.) – Himics (Újvári)