Egyre több a feliratkozó

2019-02-12 11:16:33

Statisztikák a bajnokság 20. fordulója után: Horváth Zoltán a gólok, a gólpasszok és a zsinórban játszott meccsek számát tekintve is egyedül az élen.

Gólt szerzett és gólpasszt is adott, így a góllövőlistán megerősítette első helyét valamint az asszisztok tekintetében is immár egyedül áll az élen Horváth Zoltán. No, meg a zsinórban játszott meccsek terén is, ahol immár 18-as szám áll a neve mellett.

A megszakítás nélkül a pályán töltött perceket tekintve Felipe kapus és a gólpasszlistára is feliratkozó védő, Ene Kornél az első két helyezett, Teodorosz Beriosz eltiltása miatt leszorult a dobogóról, ahova felkapaszkodott az utóbbi négy meccset végigjátszó csapatkapitány, Lucas. A DVSC ellen becserélt Sassá immár nyolcadszor szállt be a kispadról.

Az új játékosok is gyűjtögetik a „pontokat”, hiszen Sztavrosz Cukalasz a góllövő-, Hugo Seco pedig a gólpasszlistára iratkozott fel.

Várdai leg-, leg- leg-… (20 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Lucas, Felipe, Brana Ilics 19-19, Vári Barnabás, Horváth Zoltán 18-18, Sassá 17

Legtöbb játszott perc: Felipe 1710, Lucas 1689, Vári 1530, Ene Kornél 1421, Horváth Z. 1295, Ilics 1259

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Lucas, Felipe 19-19, Vári 18, Ene 16

Legtöbb végig játszott meccs: Felipe 19, Lucas 18, Vári 16, Ene 15

Legtöbbször lecserélve: Misic 10, Gosztonyi András 7, Ilics 6, Sassá, Rados Protics 5-5

Legtöbbször becserélve: Sassá 8, Roman Karaszjuk, Sergiu Negrut, Gosztonyi 7-7

Legtöbb meccs sorozatban: Horváth Z. 18, Ilics 16, Felipe 7

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 630, Ene 540, Lucas 360

A házi góllövőlista: Horváth Z. 6, Vári, Ilics 3-3, Lucas, Sassá 2-2, Misic, Sztavrosz Cukalasz, Pavlo Lukjancsuk 1-1. Öngól: Stopira (Mol Vidi FC)

Gólpasszok: Horváth Z. 5, Protics 4, Misic, Ilics, Artem Milevszkij 2-2, Sassá, Lucas, Gheorghe Grozav, Ene, Hugo Seco 1-1

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 346 perc (17-20. forduló, még tart)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (1-5. forduló)

Sárga lapok: Lucas 8, Vári 6, Gosztonyi, Teodorosz Beriosz 5-5, Ene, Horváth Z. 4-4, Protics, Sassá, Felipe 3-3, Ilics, Anderson Pico, Misic, Milevszkij 2-2, Lukjancsuk, Karaszjuk, Grozav 1-1

Kiállítva: Vári, Anton Sinder, Beriosz, Lukjancsuk 1-1

2024-04-20 17:00