Egyből a közepébe

2025-01-06 16:18:09
Kisvárda FC

Akadtak még hiányzók és volt egy visszatérő is NB II-es csapatunk idei első edzésén. FOTÓGALÉRIA

Tekintve, hogy a játékosok számára a bajnoki szünetre volt kötelezően előírt edzésprogram, a hétfői első gyakorláson nem volt mire várni: azonnal a középbe csaptak NB II-es csapatunk futballistái.

Az idei első munkanap során a délelőtti program a testösszetétel ellenőrzésből állt, majd jött az első gyakorlás, amely a műfüves csarnokban koordinációval és bemelegítéssel indult, aztán következett a szabadtéri futás a várkerti tó körüli rekortánpályán, aztán a csarnokba visszatérve a labda is előkerült, a technikai feladatok után öt az öt elleni iramjátékot írt elő a szakmai stáb.

A létszám nem volt teljes, akadtak hiányzók. Molnár Gábor és Széles Imre Antal betegség miatt volt távol, míg Körmendi Kevin a decemberi vállműtétjéből lábadozik. Aleksandar Jovicic családi okok miatt kapott lehetőséget a távolmaradásra, ő a hét közepén érkezik. A futás közben Kozacsuk Artúrnak kifordult a bokája, így ő idő előtt befejezte az első gyakorlást.

Az első erősítés házon belülről érkezett: ismét az első számú csapatunk tagja a tavaly ilyenkor érkezett Bernardo Matic. A horvát belső védő-középpályás az ötödik fordulóban játszott Ajka elleni mérkőzésünk (2–3) után került ki a keretből, és játszott folyamatosan az NB III-as tartalékcsapatunkban. A teljesítménye és a megfelelő hozzáállása miatt kapott még egy esélyt, és láthatóan nagy kedvvel kezdett bele a munkába.

Kedden a konditeremben és a műfüves csarnokban folytatódik a felkészülés, a terhelés pedig egyre fokozódik.


Következő mérkőzés
Kolorcity Kazincbarcika SC
Kisvárda Master Good
Mezőkövesd, Városi Stadion
2025-10-19 13:15
Fizz Liga, 10. forduló
nap
óra
perc
mp
van még hátra a kezdőrúgásig
Legutóbbi mérkőzés
Kisvárda Master Good
1-0
0-0
Diósgyőri VTK
Kisvárda, Várkerti Stadion
2025-10-05 19:00
Fizz Liga, 9. forduló