A Tiszafüred ellen játszotta soron következő bajnokiját NB III-as csapatunk

KISVÁRDA MASTER GOOD II–TISZAFÜREDI VSE 1–1 (1–1)

Kisvárda, Várkerti Sporttelep, 150 néző. V.: Tóth T.

Kisvárda II: Odincov – Avetiszjan, Vass O. (Czérna, 62.), Kravcsenko, Sikorszki - Szőr, Zlicsics - Atamasz, Cukalasz, Himics (Szentes D., 78.) – Horváth Z.. Edző: Szabó Balázs.

Tiszafüred: Sándor B. - Háda (Haász, 73.), Mészáros (Kapitár, 81.), Kalóz, Szövetes - Gajda (Barna V., 68.), Barzsó, Csiki, Tóth N. - Szabó T., Kalmár. Edző: Tóth Tibor.

Gólszerző: Atamasz (38.) illetve Kalmár (10.)

Szabó Balázs: – Csalódott vagyok az eredmény miatt, mert úgy gondlom egy nyerhető mérkőzés lett volna. Az elején nem elég élesen és koncentráltan kezdtük a mérkőzést, így előnybe került a Tiszafüred csapata. Egy nagyon szép találattal sikerült kiegyenlítenünk! Úgy gondolom, hogy többet tettünk a győzelemért, de sajnos több gólt már nem tudtunk szerezni a mérkőzésen.

Tóth Tibor: – Nagyon jól játszottunk! 1-0 után volt három óriási ziccerünk, melyekből ha betalálunk úgy érzem el tudtuk volna dönteni a mérkőzést már az első félidőben. A második félidőben nagyon elfáradtunk és a végén nagyot küzdöttünk, bár még ott is megvoltak a lehetőségeink, de a Kisvárdának is már sok helyzete volt. Úgy gondolom a második félidő alapján igazságos a döntetlen, de ha az első játékrészben jobban sáfárkodtunk volna a helyzeteinkkel nyerhetünk volna.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Már melegítenek játékosaink, hamarosan kezdődik a mérkőzés

Térfélválasztás után kezdődhet a bajnoki találkozó

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a vendégek kezdték a játékot.

6. perc: Zlicsics beadását követően Horváth fejelt a kapu mellé.

10. perc: GÓL! Megszerezte a vezetést a vendégcsapat! Kalmár közelről volt eredményes. 0–1.

13. perc: 20 méterről végezhetett el szabadrúgást a Tiszafüred, a próbálkozás Odincov kezében landolt.

16. perc: Atamasz lőtt kapura 25 méterről egy szabadrúgást, de a lövés fölé ment.

20. perc: Egy lövést követően Odincov Kalmár elé ütötte a labdát, aki 3 méterről fölé lőtt.

38. perc: GÓÓÓL! Szőr indította remek ütemben Atamaszt a bal szélen, aki egy csel után 16 méterről a rövidbe lőtt. 1–1.

41. perc: Atamasz bal oldali beadására Cukalasz érkezett a rövid oldalon, de a kapu fölé perdített.

42. perc: Atamasz lőtt a Kígyó térről, lövését a kapus hárítani tudta.

45. perc: A játékvezető nem hosszabbított, véget ért az első félidő.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, mi kezdtük ezt a játékrészt.

47. perc: Kalmár lőtt 20 méterről szabadrúgást kapura, lövése épphogy a kapu felé ment.

49. perc: Csiki sárgult be miután felvágta Zlicsicset.

60. perc: A mezőnyben folyik a játék, nagyobb lehetőség nem alakult ki a kapuk előtt.

62. perc: Cserélünk! Vass Ottó le, Czérna be.

68. perc: Cserélünk a vendégek is. Gajda helyett Barna Viktor folytatja.Vass Ottó le.

73. perc: Újabb csere a Tiszafürednél: Háda helyett Haász.

74. perc: Barzsó ívelt be egy szabadrúgást, amit Csiki fejelt a kapu fölé.

78. perc: Cseréltünk: Himics helyére Szentes Dávid érkezett.

81. perc: Tiszafüredi változtatás: Mészáros Norbert helyén Kapitár folytatja.

87. perc: Egy szabadrúgás kombináció után Barzsó lőtt 16 méterről fölé!

89. perc: Szövetes kapott sárga lapot visszahúzásért.

90. perc: 2 perc lesz a ráadás.

90+2. perc: Cukalasz lőtt 15 méterről, lövése a gólvonalon álló védőt találta el.

90+2. perc: Véget ért a mérkőzés!

2024-04-20 17:00