Döntetlen az első mérkőzésen

2021-06-19 08:21:22
VLA

A rájátszás utolsó fordulójának hazai felvonásán nem sikerült előnyt szereznie U17-es csapatunknak.

MLSZ REGIONÁLIS U17 RÁJÁTSZÁS, 3. FORDULÓ, 1. MÉRKŐZÉS

Várda LA–Újbuda FC 2–2 (1–1)

VLA: Popovics – Lovász M., Jarimovics, Nyéki, Zizics, Bjelalov, Adu (Babics, 52.), Simon M. (Heles, 58.), Szirota (Remenyiczki, a szünetben), Bokor M. (Jene, 58.), Puporka. Edző: Révész Csaba

Gólszerzők: Bjelalov (7.), Puporka (11-esből, 47.) illetve Jakab (36.), Kádas Zs. (76.).

Révész Csaba: – Tudjuk, hogy egy ilyen sorozat végén nagyon nehéz, de az első félidő alapján több góllal is vezethetünk volna, azonban a befejezéseknél sajnos rendre rosszul döntöttünk. Így ahelyett, hogy vezettünk volna 3-4 góllal, az ellenfél ki tudott egyenlíteni. A visszavágón okosabban kell játszanunk, mert biztos vagyok benne, hogy meglesznek idegenben is a helyzeteink. A befejezésekhez minél koncentráltabban kell odaérnünk, mert ez fog dönteni.