Az NB III Keleti csoport 25. fordulójában rangadót játszott a Kisvárda Master Good II – EDZŐI ÉRTÉKELÉSSEL

NB III KELETI CSOPORT: 25. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD II–PUTNOK FC 22 (2–1)

Kisvárda, Várkerti Sporttelep, 200 néző, v.: Virág A.

Kisvárda II: Hotra – Czene, Králik, Avetiszjan, Sikorszki – Bíró R., Ötvös Szentes (Hricu, 88.), Kirjuhin (Kotroczó, 71.), Puporka (Perevuznik, 71.) – Bokor M. Edző: Kocsis János

Putnok: Cserepka – Gellén, Sághy, Nádimov, Nagy Zs. (Riznicsenkó, 67.), Katona B., Buda P. (Csutora, 79.), Szics, Dobrovolszki, Hadházi S., Fülöp L. (Pápai, 60.) Edző: Szala Ákos

Gól: Czene (4.), Bokor M. (41.) illetve Nagy Zsolt (26.), Katona B. (66.).

4. perc: Szép támadás végén Bokor Márk készítette le fejjel a labdát Czene elé, aki 16 méterről lőtte ki a jobb felső sarkot, 1–0.

26. perc: Bal oldali vendég akciót követően egy kisvárdai védőn megpattant a labda, amit aztán a jól érkező Nagy Zsolt kotort a hazai kapuba, 1–1.

41. perc: Bal oldali kisvárdai sarokrúgást követően Bokor Márk ért bele a röviden nagyszerűen a labdába, ami a putnoki kapuban kötött ki, 2–1.

66. perc: Kisvárdai labdavesztést követően gyors kontrát indított a Putnok, Nádimov beívelése Katona Bencét találta meg, aki Hotra mellett a hálóba gurított, 2-2.

Kocsis János: – Hasonló mérkőzés volt, mint a múlt heti, megszereztük a vezetést, sokáig kézben is tartottuk az eredményt. Az egyenlítés után ismét sikerült gólt szereznünk és le is zárhattuk volna az összecsapást, de sajnos nem sikerült. A támadás mellett védekezésben is hibáztunk, bízom benne, hogy a mostani hiányzóink visszatérnek és fognak élni a lehetőséggel.

YouTube-csatornánkon ÉLŐ-ben közvetítettük a mérkőzést.

2024-04-20 17:00