DIÓSGYŐRI VTK - KISVÁRDA MASTER GOOD 1–1 (1–1)

Miskolc, Diósgyőri Stadion - néző, v.: Berke B. (Szert B., Horváth R - Bogár G., Molnár A., Berettyán P)

Kisvárda: Felipe – Rados P., Sassa, Horváth Z., Ilic B., Ene C., Lukjancsuk, Lucas., Beriosz, Milevszky A., Karasiuk A kispadon: Minca (k), Bohdan M., Kovácsréti M., Izing M., Hej V., Gosztonyi A., Negrut Vezetőedző: Dajka László

Diósgyőr: Bukrán – Brkovic D., Karan D., Tamás M., Shestakov S., Szabó B., Márkvárt D., Tajti M., Juhar M., Hasani F., Vernes R. A kispadon: Rados I., Eperjesi G., Polgár K., Bárdos B., Tóth B., Mihaljovic B., Bacsa P. Vezetőedző: Fernando Fernández

Piroslap: Lukjancsuk a (51.) pecben

Gólszerző: Juhar M. a (14.) percben és Sassá a (31.) percben

A gólok története:

14.perc: Diósgyőri szabadrúgás 30 méterről, középről. A labda mögé Martin Juhar állt, és a lövése megpattant egy védőn, így Felipe keze mellett a hálóba gurult. 1-0.

31.perc: Egy beadást Sassa fejelt ívesen jobbról a hosszú oldali kapufára, ahonnan a gólvonalon túlra pattant a labda, 1-1

Fernando Fernández: - Két különböző mérkőzést láttunk ma. Jól kezdtük a meccset, megszereztük a vezetést, azonban az első félidő utolsó húsz percében a Kisvárda feljött. A kiállítást követően új mérkőzés kezdődött, ekkor visszább húzódott az ellenfél, betömörültek a kapujuk elé, és teljes mértékben rólunk szólt a találkozó. Rengeteg helyzetet alakítottunk ki, de nem tudtuk belőni a második gólt. Jó úton járunk, pontot szereztünk, de Szombathelyen és ma is begyűjthettük volna mind a 3 pontot. Az ellenfél kapuja előtt pontosabbnak kell lenni, amikor pedig ez is megvolt, akkor Bacsa fejesénél Felipe óriásit védett, ami pontot ért az ellenfélnek. Elégedett vagyok a játékkal, a győzni akarással, megtettünk minden a jobb és a bal szélen, középen, sorra érkeztek a szögletek, összesen 20 lövést, 13 szögletet, 15 beadást láttunk, mindent megtettünk, hogy megszerezzük a győzelmet.

Dajka László: - Az első félidőben a hazai csapat többet birtokolta a labdát, de nekünk is voltak nagyon jó időszakaink. Majd jött egy gólváltás, ennyi történt az első félidőben. Nem láttuk kiállításnak a helyzetet, de bízom benne, hogy teljesen jogos volt a piros lap, amivel nagyon nehéz helyzetbe kerültünk. Ránk erőltette a hazai csapat az akaratát, azért húzódtunk annyira vissza. Csúsztak-másztak a játékosok, mindent megtettek, és tíz emberel nekünk is volt 2-3 komoly lehetőségünk. Ekkor természetesen nem tudunk megismételni az első félidő jó játékát, amit sajnálok, mert ki tudja, mi lett volna egyenlő létszám mellett. Dicsérni tudom a küzdőszellemet, a hozzáállást, egy pontot megérdemeltünk.

Fotó: nso.hu

2024-04-20 17:00