Bronzérem és nyolcadik hely

2022-04-18 11:11:34
VLA

Csapataink befejezték szereplésüket a 24. Gallini-kupán, az olaszországi Velence környékén.

A helyosztók első körével folytatódott húsvéthétfőn az olaszországi Velence melletti 24. Gallini-kupa nemzetközi torna, amelyen két korosztályban van kisvárdai érdekeltség.

A Várda LA U14-es csapata elődöntőt játszhatott Pasianóban svéd ellenféllel szemben, és az 1–0-s vereség azt jelenti, hogy a mieink a harmadik helyen végeztek és bronzérmet nyertek.

A kisebbek, az U13-asok a vasárnap délután elvesztett negyeddöntő következtében az 5-8. helyért maradtak versenyben, és Teglio Venetóban svájci riválistól szenvedtek vereséget. A kisvárdai csapat ebben a korosztályban sem lép már pályára, eldőlt, hogy a nyolcadik helyen végeztünk.

24. GALLINI-KUPA KOROSZTÁLYOS NEMZETKÖZI TORNA, PORDENONE ÉS KÖRNYÉKE (OLASZORSZÁG)

Helyosztók

U14

Elődöntő

IFK Sollentuna (svéd)–Várda LA 1–0 (0–0)

U13

Az 5-8. helyért

Mendrisiotto (svájci)–Várda LA 2–1 (0–0)

Gól: Torma N.

A borítófotón: A fekete mezes U13-as csapatunk szoros meccsen veszített és a nyolcadik helyen végzett

2024-04-20 17:00