Az utolsó pillanatban egyenlített a ciprusi ezüstérmes

2022-07-05 16:49:46

Magyar válogatott játékossal felálló együttes volt az ellenfelünk – SZÖVEGES TUDÓSÍTÁS.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

KISVÁRDA MASTER GOODAEK LARNACA 2–2 (1–0)

Kirchschlag in der Buckligen Welt, v.: Kijas (osztrák)

KISVÁRDA: Odincov – Peteleu, Vranjanin, D. Kovacic, Leoni – Melnik (Bíró R., 68.), Karabeljov – Asani (Heles, 85.), Ötvös, Camaj (Czérna, 74.) – Mesanovic

LARNACA: Tumpasz – Tomovics (Milicsevics, 61.), Casas (Krisztoforosz, 61.), Sanjurjo (Mamasz, 61.), Andreou (M. Gonzalez, 61.), Egglezou (A. Garcia, 61.), Martis (Ledes, 61.), Naoum (Sziatasz, 73.), Romo (Olatunji, 61.), Gyurcsó (Faraj, 61.), Altman (Haralambosz, a szünetben, Trikovszki, 61.).

Gól: Mesanovic (6.), Leoni (57.), illetve Faraj (67.), Trikovszki (92.).

1. perc: A Kisvárda kezdte a játékot.

6. perc: Máris vezetünk! Asani balról beadott szabadrúgása után Mesanovic 5 méterről fejelt a kapu bal oldalába, 1–0.

10. perc: Casas jobb oldali beadása után Odincov húzta le a labdát.

11. perc: Altman kapott kiugratást a bal oldalon, de Odincov kivetődve tisztázott előle.

19. perc: Jobb oldali szöglet után Altman 12 méteres lövése vágódott újabb szögletre.

20. perc: Bal oldali sarokrúgás után Naoum közeli perdítését védte Odincov.

22. perc: Hőség nincs, ivószünet van.

24. perc: Leoni bal oldali beadása után szállt el a labda a kapu felett.

25. perc: Jobb oldali szöglet után Casas lőtte 20 méterről fölé.

27. perc: Ötvös előreadott labdáját Mesanovic lőtte 20 méterről fölé.

34. perc: Naoum bal oldali beadása után Sanjurjo került nagy helyzetbe, de fölé lőtt.

45+2. perc: Vége az első félidőnek, az eredmény csak az Ausztriában megszokott: 1–0-s vezetés.

46. perc: Megkezdődött a második játékrész, melyet a Larnaca kezdett.

47. perc: Asani indításával Peteleu futott el a jobb oldalon az alapvonalig, középre adása azonban pontatlanra sikeredett.

52. perc: Asani kiugratásával Measanovic került helyzetbe, de éles szögből 6 méterről a kapusba lőtt.

55. perc: Romo 15 méteres lövését védte Odincov.

57. perc: Kovacic indításával Camaj kezdett cselezni a bal oldalon, majd középre adott, labdája Leoni elé került, aki 6 méterről a kapu bal oldalába lőtt, 2–0.

61. perc: Peteleu indításával Asani lódult meg a jobb oldalon, ezután befelé cselezett és 15 méterről a jobb felső sarok mellé lőtt.

66. perc: Jobb oldali beadás után a szépen megnőtt Olatunji fejelte el a kapu előtt a labdát.

67. perc: Olatunji jobbról lágyan átívelte a labdát, melyet Faraj 1 méterről a kapuba fejelt, 2–1.

84. perc: Kisszöglet után Peteleu beadását húzta le a kapus.

90+2. perc: Az utolsó ciprusi felívelés után Trikovszki elé került a labda, aki 14 méterről a kapu jobb oldalába lőtt, 2–2.

90+3. perc: A középkezdés után Ötvös a kezdőkörből még kapura ívelt, de a kapus megfogta a léc alá tartó, nem is annyira elvetélt kísérletet. Ezzel ért véget a mérkőzés.