Az első gólosok meccse

2019-04-08 13:34:27

Statisztikák a bajnokság 27. fordulója után: Télen igazolt játékos került a dobogóra a zsinórban játszott percek alapján.

Gosztonyi András és Bohdan Melnik is első gólját szerezte az NB I-ben kisvárdai színekben, korábban mindketten szereztek már gólt a csapat játékosaként a másodosztályban. Gosztonyi 23 meccsével az élmezőnyben szerepel a pályára lépések száma szerint, és mivel újra lecserélték, immár ő az a kisvárdai játékos, akit a legtöbbször, számszerint tizenegyszer lehívtak a pályáról.

Miután Anton Kravcsenkót kisebb sérülés miatt le kellett cserélni, ezért az ukrán védő elveszítette dobogós helyét a sorozatban játszott percek kategóriában, ahova Felipe és Lucas mögött Sztavrosz Cukalasz zárkózott fel a harmadik helyre.

Várdai leg-, leg- leg-… (27 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Lucas, Felipe 26-26, Brana Ilics 25, Horváth Zoltán, Roman Karaszjuk 24-24, Gosztonyi András 23

Legtöbb játszott perc: Felipe 2340, Lucas 2319, Vári Barnabás 1885, Ene Kornél 1700, Ilics 1621, Karaszjuk 1575, Horváth Z. 1505

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Lucas, Felipe 26-26, Vári 22, Ene 19

Legtöbb végig játszott meccs: Felipe 26, Lucas 25, Vári 19, Ene 18

Legtöbbször lecserélve: Gosztonyi 11, Matija Misic 10, Ilics 9

Legtöbbször becserélve: Sassá 13, Gosztonyi 9, Horváth Z. 8, Karaszjuk, Sergiu Negrut, Ilics 7-7

Legtöbb meccs sorozatban: Felipe 14, Karaszjuk 13, Lucas 11, Sztavrosz Cukalasz 9

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1260, Lucas 990, Cukalasz 630

A házi góllövőlista: Horváth Z. 7, Ilics 4, Vári 3, Lucas, Sassá, Cukalasz, Gheorghe Grozav 2-2, Misic, Pavlo Lukjancsuk, Kravcsenko, Gosztonyi, Bohdan Melnik 1-1. Öngól: Stopira (Mol Vidi FC)

Gólpasszok: Horváth Z., Protics 5-5, Grozav 3, Misic, Ilics, Artem Milevszkij, Gosztonyi, Lucas 2-2, Sassá, Ene, Hugo Seco, Negrut 1-1

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (17-22. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 133 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (1-5. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 20 perc

Sárga lapok: Lucas 9, Teodorosz Beriosz 7, Vári 6, Gosztonyi, Horváth Z., Ene 5-5, Protics 4, Sassá, Felipe, Lukjancsuk 3-3, Ilics, Anderson Pico, Misic, Milevszkij, Karaszjuk, Grozav, Hugo Seco, Kravcsenko 2-2

Kiállítva: Lukjancsuk 2, Vári, Anton Sinder, Beriosz 1-1