Átugrottak egy új ezresbe

2020-03-02 09:14:26

Aktuális és örökstatisztikák a 23. forduló után: Megvan a 66. gólunk és a 66. pontunk is az NB I-ben.

A klubrekordot jelentő 29-nél állt meg Gheorghe Grozav zsinórban játszott mérkőzéseinek száma, egyúttal nincs már olyan kisvárdai játékos, aki ebben a bajnokságban valamennyi bajnoki mérkőzésen lehetőséghez jutott volna. Hárman állnak 22 játszott meccsel: Grozav mellett Rados Protics és Lucas. A játszott perceket tekintve pedig csapatkapitányunk állt az élre. Utóbbi kategóriában ketten is átugrottak egy ezres határt: Protics túl van a mostani bajnokságban a kétezredik játékpercén, Rubus Tamás pedig ezren túliak társaságához csatlakozott. Két új szerzemény, Dombó Dávid és Fernando Viana mondhatja el magáról, hogy a bajnokság 2020-as szakaszának mind a hét mérkőzésén lehetőséghez jutott.

Nagyot lépett előre a gólpassz- és a kanadai listán Bohdan Melnik, miután szombaton mindkét gólunk előtt övé volt az át-, illetve beadás. Javult a kapott gól nélküli perc statisztikánk is, hiszen ez volt az első idei mérkőzésünk, amikor nem rezdült a hálónk.

A csapat 56. NB I-es meccsén megszületett a 66. gólunk is, ami éppen 66 pontot ér az örökrangsorban. Sassá a 74. percben talált be, ez a legtöbb gólt hozott játékpercünk az NB I-ben, hiszen negyedszer voltunk ekkor eredményesek. Claudiu Bumba 82. percben jegyzett találata a második volt ekkor az NB I-ben. Érdekesség, hogy ezekben a percekben még nem kaptunk gólt.

Negyedszer értünk el 2–0-s győzelmet, amivel ez az eredmény „megerősítette” ötödik helyét a gyakorisági ranglistán.

2019-2020: Várdai leg-, leg- leg-… (23 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Gheorghe Grozav, Rados Protics, Lucas 22-22

Legtöbb játszott perc: Lucas 2082, Grozav 2061, Protics 2050

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Grozav, Protics, Lucas 22-22

Legtöbb végig játszott meccs: Lucas 22, Protics 20, Grozav 18

Legtöbbször lecserélve: Kovácsréti Márk 10, Hugo Seco, Gosztonyi András 9-9

Legtöbbször becserélve: Sassá, Tischler Patrik 12-12, Gosztonyi 8

Legtöbb meccs sorozatban aktuálisan: Dombó Dávid, Fernando Viana 7-7, Lucas, Sassá 6-6

Leghosszabb játszott perc sorozat aktuálisan: Dombó 659, Lucas 563, Protics 469

A házi góllövőlista: Grozav 7, Tischler 5, Lucas, Gosztonyi 3-3, Anton Kravcsenko, Viana, Bohdan Melnik, Claudiu Bumba 2-2, Cornel Ene, Nemanja Obradovics, Sztavrosz Cukalasz, Sassá 1-1

Gólpassz: Grozav 5, Protics, Melnik 4-4, Gosztonyi 3, Kovácsréti, Kravcsenko, Sassá 2-2, Felipe, Tischler, Lucas, Hej Viktor, Teodorosz Beriosz, Bumba, Viana 1-1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Grozav 12 (7+5), Tischler 6 (5+1), Gosztonyi 6 (3+3), Melnik 6 (2+4), Lucas 4 (3+1), Kravcsenko 4 (2+2), Protics 4 (0+4), Viana 3 (2+1), Bumba 3 (2+1), Sassá 3 (1+2), Kovácsréti 2 (0+2), Ene 1 (1+0), Obradovics 1 (1+0), Cukalasz 1 (1+0), Felipe 1 (0+1), Hej 1 (0+1), Beriosz (0+1)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 226 perc (12-15. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 99 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 339 perc (14-18. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 11 perc

Sárga lapok: Lucas, Protics 8-8, Melnik, Bumba 5-5, Beriosz, Cukalasz, Hugo Seco, Hej, Grozav 4-4, Roman Karaszjuk 3, Ene, Tischler, Gosztonyi, Kravcsenko, Viana 2-2, Kovácsréti, Mihai Minca, Felipe, Sassá 1-1

Kiállítva: Cukalasz, Szlobodan Szimovics, Ene 1-1

Abszolút rekordok az NB I-ben

Mérkőzések száma: 56

Összesített mérleg: 56 mérkőzés, 18 győzelem, 12 döntetlen, 26 vereség, 66–82-es gólkülönbség, 66 pont

Legtöbbször becserélve: Sassá 27

Legtöbb meccs sorozatban: Grozav (2018-2019: 27. forduló-2019-2020: 22. forduló) 29

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800 (2018-2019: 14-33. forduló)

Legtöbb gól: Grozav 12

Legtöbb gólpassz: Protics, Grozav 9-9

A kanadai lista (gól+gólpassz) éllovasa: Grozav 21 (12+9)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (a kapuban Felipe, 2018-2019: 17-22. forduló)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (2018-2019: 1-5. forduló)

Sárga lap: Lucas 19

Kiállítva: Pavlo Lukjancsuk 2

2024-03-30 14:30