A leggyorsabban kapott hármas

2021-03-17 07:56:36

Aktuális és örökstatisztikák: Nincs már minden meccsen szóhoz jutott játékosunk, ketten ostromolják a rekordot.

Legutóbb az első, 2018. július 21-én játszott NB I-es mérkőzésünkön fordult elő, hogy az ellenfél 3–0-s előnyhöz jutott volna ellenünk az első félidőt követően. Akkor a Fehérvár, szombaton az Újpest vezetett ilyen különbséggel a Kisvárda Master Good ellen. Különbség, hogy az első NB I-es meccsünkön 28, ezúttal 24 perc alatt kaptunk hármat – utóbbi tehát negatív klubrekord. Ezeken a meccseken kívül még kétszer fordult elő, hogy félidő alatt hármat kaptunk, csak éppen a DVSC (1–3) és az ugyancsak az Újpest (1–4) elleni 2018 őszi meccseken a második játékrészben történt hasonló. A mostani bajnokságban ez volt a negyedik 3–0-s vereségünk, összességében pedig a hatodik az NB I-ben.

Nincs már olyan játékosunk, aki a mostani bajnokságban valamennyi mérkőzésen lehetőséghez jutott volna, hiszen a korábbi 25 meccsen rendre bevetett, és a legutóbbi (győztes) gólunkat szerző Jaroslav Navrátil kisebb sérülés miatt ezúttal nem léphetett pályára. Így nem ő lesz az, aki megdönti a klubrekordot, amelyet Gheorghe Grozav tart egyvégtében játszott 29 bajnokival. Viszont a 25-nél tartó Claudiu Bumba és a 23-nál járó Sassá még pályázhat erre a rekordra. Jubilált Cornel Ene, aki az ötvenedik NB I-es meccset játszotta kisvárdai színekben. Ő a nyolcadik futballista, aki elmondhatja ezt magáról.

2020-2021: Várdai leg-, leg- leg-… (26 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Jaroslav Navrátil, Claudiu Bumba, Sassá 25-25, Dombó Dávid 23

Legtöbb játszott perc: Dombó 2158, Hej Viktor 1977, Bumba 1899, Bohdan Melnik 1891, Lucas 1727

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Dombó 23, Hej, Bumba 22-22, Lucas, Navrátil, Melnik, Sassá 19-19

Legtöbb végig játszott meccs: Dombó 23, Hej 19, Melnik 18, Lucas 15

Legtöbbször lecserélve: Navrátil 18, Sassá 15, Bumba 13, Driton Camaj 12

Legtöbbször becserélve: Kovácsréti Márk 16, Horváth Zoltán 15, Lazar Zlicsics 11

Legtöbb meccs sorozatban aktuálisan: Bumba 25, Sassá 23, Zlicsics 9

Leghosszabb játszott perc sorozat aktuálisan: Herdi Prenga 653, Melnik, Cornel Ene 279-279

A házi góllövőlista: Navrátil 4, Viana, Szlobodan Szimovics, Jelena Richárd, Bumba 3-3, Sassá 2, Sztavrosz Cukalasz, Rubus Tamás, Niko Datkovic, Kovácsréti, Horváth Z. 1-1

Gólpassz: Bumba 7, Viana 5, Navrátil, Camaj, Kovácsréti, Sassá, Matheus Leoni 2-2, Szimovics 1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Bumba 10 (3+7), Viana 8 (3+5), Navrátil 6 (4+2), Szimovics 4 (3+1), Sassá 4 (2+2), Jelena 3 (3+0), Kovácsréti 3 (1+2), Camaj 2 (0+2), Leoni 2 (0+2), Cukalasz 1 (1+0), Rubus 1 (1+0), Datkovic 1 (1+0), Horváth Z. 1 (1+0)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 429 perc (11-15. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 58 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 379 perc (11-15. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 93 perc

Sárga lap: Hej 6, Datkovic, Lucas 5-5, Viana 4, Melnik, Rubus, Szimovics, Bumba, Prenga, Ene 3-3, Dombó, Sassá, Navrátil, Leoni, Zlicsics 2-2, Cukalasz, Camaj, Mihai Minca, Jelena, Ötvös Bence, Lazar Csirkovics, Horváth Z. 1-1

Kiállítva: Viana, Hej 1-1

Abszolút rekordok az NB I-ben

Mérkőzések száma: 92

Összesített mérleg: 92 mérkőzés, 31 győzelem, 21 döntetlen, 40 vereség, 101–125-ös gólkülönbség, 114 pont, 1,2391 pont/mérkőzés

Legtöbbször becserélve: Sassá 40

Legtöbb meccs sorozatban: Gheorghe Grozav (2018-2019: 27. forduló-2019-2020: 22. forduló) 29

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800 (2018-2019: 14-33. forduló)

Legtöbb gól: Grozav 12

Legtöbb gólpassz: Rados Protics 10

A kanadai lista (gól+gólpassz) éllovasa: Grozav 21 (12+9)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (a kapuban Felipe, 2018-2019: 17-22. forduló)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (2018-2019: 1-5. forduló)

Legtöbb sárga lap: Lucas 27

Legtöbbször kiállítva: Pavlo Lukjancsuk 2