A lányoknál továbbra sincs megállás

2021-12-21 21:26:13
VLA

Újfehértón vendégeskedtek futsalosaink

Egyesületünk majdnem minden korosztálya, csapata a jól megérdemelt téli szünetét tartja, azonban egy szakág továbbra is folytatja a küzdelmeket, ugyanis lány szekciónk idén alakult futsal szakosztálya továbbra is bajnoki mérkőzéseket játszik. Lányaink a megyei bajnokság keretein belül az Újfehértó csapatának otthonában léptek parkettre.

A mieink a játékot végig irányították, mezőnyfölényben futballoztak, a kapu előtti szituációkból adódó lehetőségeket azonban a mérkőzés hajrájáig nem sikerült gólra váltaniuk, míg a 39. percben Jávor Szandra találata megtörte a gólcsendet, ezzel pedig győztesen térhettek haza. Ezzel a győzelemmel a tabella 3. pozíciójába ugrottak fel a lányok, innen várják a folytatást, ami december 27-én hazai pályán a Nagydobosi LSE csapata ellen lesz esedékes.


MEGYEI LÁNY U17 FUTSAL, 8. FORDULÓ

Újfehértói SK–Várda SE 0–1 (0–0)

Várda SE: Lovas L. – Szabó L., Szabó K., Sütő B., Farkas B. Csereként lépett pályára: Tari G., Tóth L., Kőrösi K., Márta R., Jávor Sz.

Gól: Jávor Sz. (39.)


Következő mérkőzés
Kolorcity Kazincbarcika SC
Kisvárda Master Good
Mezőkövesd, Városi Stadion
2025-10-19 13:15
Fizz Liga, 10. forduló
nap
óra
perc
mp
van még hátra a kezdőrúgásig
Legutóbbi mérkőzés
Kisvárda Master Good
1-0
0-0
Diósgyőri VTK
Kisvárda, Várkerti Stadion
2025-10-05 19:00
Fizz Liga, 9. forduló