Kétszeri vezetés után döntetlen az első edzőmeccsen. SZÖVEGES KÖZVETÍTÉS

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS

VASAS FC–KISVÁRDA MASTER GOOD 2–2 (0–0)

Budapest, BVSC Labdarúgó Utánpótlás Centrum, zárt kapuk mögött. V: Ducsai

VASAS: Dombó – Hidi M. S., Otigba, Baráth B., Szilágyi Sz. – Berecz Zs., Márkvárt (Pátkai M., 31.) – Radó, Géresi (Pekár, 31.), Cipf – Novothny (Szalai J., 31.). 2. félidő:
Uram – Szivacski, Litauszki, Szojka, Szilágyi Z. – Pátkai M. (Vida M., 61.), Hinora – Pekár (Faragó B., 61.), Zimonyi, Ihrig-Farkas – Szalai J. (Bobál G., 61.)

KISVÁRDA: Hindrich – Hej (Bíró R., 75.), Szőr (Králik, 61.), Rubus (Szimovics, 61.), Peteleu (Leoni, a szünetben) – Karabeljov (Makowski, a szünetben), Zlicsics (Melnik, a szünetben) – Asani (Navrátil, a szünetben), Ötvös (Heles, 75.), Czérna (Camaj, a szünetben) – Mesanovic (Nagy M. K., a szünetben)

Gól: Bobál G. (84. és 87.), illetve Camaj (52.), Makowski (86.)

1. perc: A Kisvárda kezdte a játékot.

4. perc: Czérna vezette középről balra a labdát, buktatták, de a játékvezető előnyszabályt alkalmazott, Zlicsics pedig 14 méterről fölé lőtt.

5. perc: Ilyesmi tavasszal csak edzésen fordulhatott elő – Asani baloldali szabadrúgása után Dombó húzta le a labdát.

8. perc: Ajjaj, a távolban villámlik és sötét fellegek gyülekeznek a pálya fölött.

11. perc: Géresi jobboldali szöglete után Szilágyi Szabolcs 6 méterről fölé fejelt.

12. perc: Radó 15 méterről, ballal jobbal a baloldali kapufát találta el.

17. perc: Mesanovic ugratta ki a bal oldalon Czérnát, aki 15 méterről ballal a bal oldali kapufát találta el.

18. perc: Asani középre gurítása Czérnát találta nagy helyzetben, lövését blokkolták.

19. perc: Zlicsics előreívelt labdájából Mesanovic kevéssel csúsztatott a bal felső sarok mellé.

21. perc: Asani pörgette sarokkal a labdát Ötvös elé, ő ígéretes helyzetben lépett ki a jobb oldalon, de szögletre mentettek előle.

30. perc: Kisszöglet után Ötvös gurított vissza, Karabeljov pedig 12 méterről fölé lőtt. Ivószünet, az eső pedig cseperegni kezdett, a szél is erőssé vált.

36. perc: Szalai készítette le lövésre a labdát Pekárnak, aki 15 méterről jobbról jobbal a jobb alsó sarok mellé lőtt.

39. perc: Asani jobbról tolta befelé a labdát, majd 22 méterről ballal a jobb sarok mellé lőtt.

43. perc: Szakadni kezdett, menekül mindenki fedett hely alá.

45+1. perc: Vége az első félidőnek, gólnélküli az állás.

46. perc: Enyhült az eső, elindult a második félidő.

52. perc: Navrátil indításával Melnik futott el a jobb oldalon, beadása után Camaj 5 méterről pörgette a labdát a kapu bal oldalába, 0–1.

66. perc: Hinora baloldali szöglete után Bobál Gergely 7 méterről fejelt a bal alsó sarok mellé.

69. perc: Kánikula már nincs, ivószünet még van.

76. perc: Camaj 20 méteres, középről leadott ballábas lövését védte Uram.

79. perc: Litauszki kapott sárga lapot Nagy Mihály Krisztián felvágásáért.

80. perc: Camaj jobboldali szabadrúgása után Bíró Roland feje felett csak kevéssel ment el a labda.

81. perc: Camaj jobboldali szöglete után középen Szimovics 8 méterről kevéssel fejelt a bal alsó sarok mellé.

83. perc: Szép háromszögelés után Zimonyi került helyzetbe, 10 méteres lövését Hindrich védte.

84. perc: Ihrig-Farkas jobbról keresztbelőtt labdájára Bobál Gergely érkezett, és ballal 8 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, 1–1.

86. perc: Camaj lövése után lepattant a labda, amit Makowski 16 méterről a kapu bal oldalába lőtt, 1–2.

87. perc: Ihrig-Farkas jobbról középre gurított labdáját Bobál Gergely ballal, 8 méterről a bal alsó sarokba lőtte, 2–2.

88. perc: Szilágyi Zoltán kapott sárga lapot Navrátil felvágásáért.

89. perc: Ihrig-Farkas jobbról befelé vezette a labdát, majd ballal lőtt, Hindrich védett.

90. perc: Camaj ugratta ki Navrátilt a bal oldalon, de az utolsó pillanatban mentettek előle.

90+1. perc: Vége a mérkőzésnek, 2–2 a vége.