A bajnokesélyes vendégek megfordították a mérkőzést a második félidőben

2020-09-13 13:06:46

A Tiszakécske ellen játszotta soron következő bajnoki mérkőzését a Kisvárda Master Good II. A találkozóról ÉLŐ SZÖVEGES közvetítésben számoltunk be.

NB III KELETI CSOPORT: 10. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD II–TISZAKÉCSKEI LC 1–4 (1–0)

Kisvárda, Várkerti Sporttelep, 150 néző. V.: Kátai G.

Kisvárda II: Odincov – Avetiszjan, Ene, Luscsik (Czérna, 82.), Lakatos Cs. – Atamasz, Szőr (Vass O., 62.) – Szentes D. (Sikorszki, 76.), Mihalik, Himics – Jelena. Edző: Szabó Balázs.

Tiszakécske: Molnár M. - Oláh M., Fülöp, Kiprich, Farkas N. - Simon, Pongrácz (Horváth Adrián, 71.), Horváth Attila, Ternován (Galacs, 78.) - Zádori, Szabó D. (Máté J., 52.). Edző: Nagy Sándor.

Gólszerzők: Jelena (34.) illetve Máté (54., 76., 90.), Zádori (56.).

Szabó Balázs: - Egy kiváló első félidő után, ahol minden úgy történt ahogy elterveztük - sikerült vezetést szereznünk. Viszont a második félidőben jött a hideg zuhany, amikor négy pontrúgásból kaptunk gólt. Tudtuk, hogy ki hová érkezik, egyszerűen ez négy egyéni hiba, amely eldöntötte a mérkőzést.

Nagy Sándor: - Egy nehéz mérkőzésre számítottam és ez be is bizonyosodott mert tudtam, hogy nagyon sok fiatal tehetség van a csapatba. Összességében azt gondolom, hogy megérdemelt győzelmet arattunk. sok sikert kívánok a Kisvárdának!

____________________________________________________________________________________________________________________________________

1. perc: Kezdetét vette a találkozó! A vendégek kezdték a játékot.

9. perc: Simon Márk végzett el egy szabadrúgást 20 méterről, a lövés Odincov kezében landolt.

15. perc: A játék a mezőnyben folyik, az első negyedórában a kapuk nem forogtak veszélyben, nagyobb lehetőség egyenlőre nem alakult ki.

17. perc: Lakatos Csaba indította egy hosszú labdával Himicset, aki a 16-oson belülről lőtt, a lövést a védők blokkolták.

19. perc: A vendégek vezettek támadást a jobb oldalon, egy beadásra Zádori érkezett remek ütemben és fejelt kapura, Odincov azonban remek mozdulattal nagyot védett!

24. perc: Jelena indult meg a jobb oldalon, majd passzolt laposan középre, a passz Lakatost találta meg, aki a védő lábába lőtte a labdát.

25. perc: Ivószünet.

28. perc: Simon Márk próbálkozott lövéssel, kísérlete azonban elkerülte a kaput.

33. perc: GÓÓÓL! Atamasz indította hosszú labdával a kiugró Jelenát, aki 16 méterről a kifutó kapus felett átemelte a labdát! 1–0.

36. perc: Simon kapott egy remek kiugratást, de a lövését Odincov hárította.

45. perc: 1 perc hosszabbítás lesz!

45+1. perc: Véget ért az első félidő.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, mi kezdtük ezt a játékrészt.

48. perc: Egy szöglet után Farkas Norbert fejelt kapura, a próbálkozás kapu fölé ment.

50. perc: Pongrácz kapott sárga lapot mert hátulról buktatta Lakatost.

51. perc: Cseréltek a vendégek a szünetben: Szabó Dávid helyett a gólerős Máté János folytatja.

54. perc: GÓL! Nem sok idő kellett Máté villanásához, fejes góljával egyenlítenek a vendégek.1–1.

54. perc: GÓL! Három percen belül fordítottak a vendégek! Egy szöglet után Zádori fejelt a hosszúba. 1–2.

62. perc: Cseréltünk mi is. Szőr helyett Vass Ottó folytatja a játékot.

68. perc: Zádori lőtt 16-ról, a lövés a keresztlécen csattant.

69. perc: Ivószünet.

71. perc: Cseréltek a vendégek: Pongrácz helyett Horváth Adrián jött be.

75. perc: Szabálytalansága után Ene kapott sárgát.

76. perc: GÓL! Az elvégzett szabadrúgás után a védőink röviden fejelték ki a labdát, melyet Máté a kapuba lőtt. 1–3.

76. perc: Cserélünk: Szentes helyett Sikorszki folytatja.

78. perc: Cserél a vendégcsapat is. Galacs be, Ternován le.

82. perc: Luscsik helyett Czérna a pályán.

85. perc: A nemrég beállt Galacs kapott sárga lapot.

87. perc: Jelena forgolódott a labdával a 16-oson belül majd lőtt, de lövését a vendégek hálóőre kitolta.

89. perc: Simon Márk lőtt 20-ról, Odintsov bravúrral hárított!

90. perc: GÓL! Egy beadást követően közelről ismét Máté János volt eredményes! 1–4.

90+2. perc: Véget ért a mérkőzés!