Csapatok

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

2020-2021

IFJÚSÁGI SZEKCIÓS CSAPATOK

U19: REGIONÁLIS U19 ÉSZAKKELET

U17: REGIONÁLIS U17 ÉSZAKKELET


SERDÜLŐ SZEKCIÓS CSAPATOK

U15: MLSZ ORSZÁGOS U15

U14: MLSZ ORSZÁGOS U14


U13: MLSZ U13 KIEMELT ÉSZAKKELET

U12: MLSZ U12 KIEMELT ÉSZAKKELET


2019-2020

IFJÚSÁGI SZEKCIÓS CSAPATOK
U19: MLSZ U19 III. OSZTÁLY, ÉSZAKKELETI CSOPORT

A csapatban szerephez jutottak: Császár Attila, Juhász Bence Dávid, Kerekes Dávid, Mudri Soma, Végső Mihály – kapusok; Ari Attila, Abov Avetiszjan, Barta Ádám István, Czene Zalán, Csontos Péter, Gyüre Tamás, Andrij Hainas, Vaszil Himics, Jaroszlav Heles, Szerhij Hricu, Illés Gábor, Vladiszlav Ivancso, Jene Gábor, Roman Kalij, Makszim Kofel, Kótai Dávid, Lusánszki László, Ivan Martynuzzi, Medve Valentin János, Molnár Marcell, Artem Nahirnij, Ötvös Szabolcs, Pataki István, Révész Bálint, Viktor Riznicsenko, Scsoka Valér, Severnyov Róbert, Oleh Sokun, Szabó Ádám Zoltán, Hlib Szaharda, Tóth Máté, Tóth Roland Zoltán, Újvári Patrik – mezőnyjátékosok

U17: MLSZ III. OSZTÁLY ÉSZAKKELET

A csapatban szerephez jutottak: Császár Attila, Végső Mihály – kapusok; Ari Attila, Bíró Roland, Bokor Márk, Czérna Erik Gábor, Cservenyák Tamás, Dolhai Dominik Milán, Oleh Deniszjuk, Kjevin Durueke, Jaroszlav Heles, Szerhij Hricu, Nikita Honcsar, Jevhenyij Hudan, Kirilo Janickij, Jene Gábor, Ilija Kiriuhin, Makszim Kofel, Kócsi Krisztián, Kótai Dávid, Kótai Sándor, Lovász Máté, Ivan Martynuzzi, Medve Valentin János, Artem Nahirnij, Nyéki Kevin, Pataki István, Remenyiczki Gábor, Scsoka Valér, Simon Mátyás Dezső, Szabó Ádám Zoltán, Tintér István, Újvári Patrik, Vass Bertalan – mezőnyjátékosok

SERDÜLŐ SZEKCIÓS CSAPATOK

U15: MLSZ I. OSZTÁLY

A csapatban szerephez jutottak: Jóbi Vencel, Ilija Popovics – kapusok; Adu Adrián, Makszim Babics, Bíró Bence, Olekszandr Csepkanics, Makszim Ivanicja, Jávor Alex, Juhász Dávid, Olekszandr Koszovscsuk, Krisztiano Kovalcsin, Ivan Lukecsa, Valentin Napuda, Prepuk Martin, Puporka Dávid, Ivan Romancsuk, Széll Dominik, Ténai Dávid András, Torma Ádám, Vojtkó István – mezőnyjátékosok

U14: MLSZ I. OSZTÁLY

A csapatban szerephez jutottak: Kovács Máté, Révész Barnabás, Ruszin Jenő – kapusok; Babjak Miroszlav, Béres Csaba, Dócs Benedek, Ésik Ákos, Gégény Zénó, Juhász Dominik, Kereszti Mátyás, Dmitro Kiricsenko, Kőrizs Ákos, Kovács Kornél, Kovács Nándor, Eduard Kozik, Krisztián Attila, Kun Ákos Imre, Dmitro Lahuncov, Makszim Osztrovka, Racskó Márk, Rózsa Sándor, Scsadej László, Pavlo Tenkacs, Tercza Gergő, Veress Marcell – mezőnyjátékosok


U13: MLSZ I. OSZTÁLY ÉSZAKKELET

A csapatban szerephez jutottak: Tóth Milán – kapus; Badari Marcell, Barati Lőrinc, Buda Béla Milán, Gergely Balázs, Horvát András, Kancsij Artúr, Kertész Péter, Kovács Dániel, Kozma Zsombor, Kun Ákos Imre, Laczai István, Milik László, Molnár Milán, Makszim Osztrovka, Perpék Szabolcs, Hennadij Szikszai, Sztojka Máté, Tercza Gergő – mezőnyjátékosok

U12: MLSZ I. OSZTÁLY ÉSZAKKELET

A csapatban szerephez jutottak: Korbács Bálint, Kovács Olivér Pál – kapusok; Ablonczy Csanád, Amászta Mátyás, Bíró Botond, Buda Béla Milán, Erdős Zsombor Adrián, Fedir Hodovanec, Horvát András, Iski Botond, Iski Ferenc, Ivánkó Ferenc, Józsa-Vince Zsombor, Juhász Gábor, László Ádám Milán, Máté Csaba, Pekarik Péter, Pfajfer István, Polyák Zalán, Sinkó Milán, Teru Norbert, Zámbori Martin – mezőnyjátékosok

LÁNY SZEKCIÓS CSAPATOK

U19: ÉSZAKKELETI CSOPORT

A csapatban szerephez jutottak: Oláh Ágnes, Ragány Annamária – kapusok; Baksa Lili, Balogh Genovéva, Csépke Erika, Dajka Anett, Demjén Zsuzsanna, Dudás Krisztina, Egyed Rebeka, Farkas Ágota, Farkas Bianka, Herczeg Zsófia, Homoki Mária, Józsa-Vincze Lilla, Kantár Jázmin, Kiss Fanni, Krisztián Lilla, Liptai Klaudia, Mező Emese, Nagy Laura Beáta, Novák Panna, Prámer Krisztina Bianka, Rácz Beáta, Tugya Enikő, Tugya Nikolett, Vámos Viktória, Zelei Dóra – mezőnyjátékosok

U16: HNP ÉSZAKKELETI CSOPORT

A csapatban szerephez jutottak: Lovas Leila – kapus; Adamcsák Karolina, Baksa Georgina, Barócsi Beatrix, Egyed Rebeka, Farkas Bianka, Farkas Felícia, Horváth Barbara, Horváth Elizabet, Ignéczi Zsófia, Iski Vivien, Jávor Szandra, Kiss Luca, Kolozsi Boglárka, Kovács Virág, Krisztián Lara,Láczó Lili, Lakatos Zsaklin, Molnár Lívia, Nagy Izabella, Nagy Vivien Judit, Plesa Tünde, Rácz Beáta, Rutkai Fanni, Szász Alexandra, Tugya Enikő, Tugya Nikolett, Turcsik Zsófia – mezőnyjátékosok

U14: ÉSZAKKELETI CSOPORT

A csapatban szerephez jutottak: Rupprecht Hajnalka – kapus; Bócsi Lea, Farkas Felícia, Ignéczi Zsófia, Kiss Fanni,Kolozsi Boglárka, Kovács Virág, Kőrösi Kitti, Krisztián Lara, Lengyel Réka, Márta Réka, Mezei Réka Glória, Molnár Lívia, Nyalka Tünde, Plesa Tünde – mezőnyjátékosok


2018-2019

IFJÚSÁGI SZEKCIÓS CSAPATOK

U19: MLSZ U19 III. OSZTÁLY, ÉSZAKKELETI CSOPORT

A csapatban szerephez jutottak: Artem Odincov, Révész Dávid Gyula – kapusok; Artem Atamasz, Abov Avetiszjan, Bálint Norbert, Barta Ádám István, Csontos Péter, Dibáczi Zoltán Dorián, Domokos Mátyás, Gulyás Balázs Zsolt, Gyüre Tamás, Vaszil Himics, Illés Gábor, Jaroszlav Javoriv, Roman Kalij, Kolozsi Dániel, Köblös Bence, Lusánszki László, Ivan Martynuzzi, Miczák Márk, Országos Demeter, Ötvös Szabolcs, Révész Bálint, Viktor Riznicsenko, Rotiszlav Rubis, Severnyov Róbert, Hlib Szaharda, Szikszai Tamás, Szopkó Tamás, Szőr Levente, Tóth Máté, Újvári Patrik – mezőnyjátékosok

U17: MLSZ U17 III. OSZTÁLY, ÉSZAKKELETi CSOPORT

A csapatban szerephez jutottak: Kerekes Dávid, Végső Mihály – kapusok; Bíró Roland, Czene Zalán, Czérna Erik Gábor, Csontos Péter, Domokos Mátyás, Nikita Honcsar, Jaroszlav Horbanov, Vladiszlav Ivancso, Roman Kalij, Jevhenyij Kicsun, Koszta Zoltán, Ivan Martynuzzi, Miczák Márk, Pataki Gábor, Révész Bálint, Viktor Riznicsenko, Oleh Sokun, Szabó Valentin, Hlib Szaharda, Szántó László, Tóth Máté, Tóth Roland Zoltán, Újvári Patrik, Vass Bertalan – mezőnyjátékosok

SERDÜLŐ SZEKCIÓS CSAPATOK

U15: MLSZ U15 II. OSZTÁLY, ÉSZAKKELETI CSOPORT

U14: MLSZ U14 II. OSZTÁLY, ÉSZAKKELETI CSOPORT


U13: MLSZ I. OSZTÁLY, ÉSZAKKELETI CSOPORT

U12: MLSZ I. OSZTÁLY, ÉSZAKKELETI CSOPORT

GYERMEK SZEKCIÓS CSAPATOK

U11

U10

U9

U8

U7

LÁNY SZEKCIÓS CSAPATOK

U19: ÉSZAKKELETI CSOPORT

U16: HNP ÉSZAKKELETI CSOPORT

Következő mérkőzés
Puskás Akadémia FC
Kisvárda Master Good
Felcsút, Pancho Aréna
2020-12-05 19:30
OTP Bank Liga, 13. forduló
nap
óra
perc
mp
van még hátra a kezdőrúgásig
Legutóbbi mérkőzés
Kisvárda Master Good
0-0
0-0
Budafoki MTE
Kisvárda, Várkerti Stadion
2020-11-28 14:45
OTP Bank Liga, 12. forduló
Master Good
Kiemelt támogatónk