Edzők

VÁRDA LABDARÚGÓ AKADÉMIA

A vezetőség

Sportigazgató: Révész Attila

Operatív igazgató: Forrás Zoltán

Szakmai igazgató: Szentes Lázár

Utánpótlás menedzser: Neumann Gábor

Vezető scout: Gazsi Ferenc

Tudományos részlegvezető: Somodi László

Nemzetközi kapcsolatok igazgatója: Hegedűs Tamás


Az EGYES KOROSZTÁLYOK SZAKMAI STÁBJAI


Ifjúsági szekció

Szekcióvezető: Kocsis János


U19

Bajnokság a 2020-2021-es szezonban: MLSZ U19 III. OSZTÁLY ÉSZAKKELET-CSOPORT

Vezetőedző: Ádámszki Róbert

Asszisztensedző: Szabó Mihály

Erőnléti edző: Vas Dávid

Kapusedző: Petranics Szergej


U17

Bajnokság a 2020-2021-es szezonban: MLSZ U17 III. OSZTÁLY ÉSZAKKELET-CSOPORT

Vezetőedző: Révész Csaba

Asszisztensedző: Oláh Levente

Erőnléti edző: Vas Dávid

Kapusedző: Petranics Szergej


Serdülő szekció

Szekcióvezető: Korolovszky György


U15

Bajnokság a 2020-2021-es szezonban: MLSZ I. OSZTÁLY

Vezetőedző: Deák Béla

Asszisztensedző: Baksa Zoltán

Erőnléti edző: Borbély Erik

Kapusedző: Ovszijenko Volodimir


U14

Bajnokság a 2020-2021-es szezonban: MLSZ I. OSZTÁLY

Vezetőedző: Márton István

Asszisztensedző: Katona György

Erőnléti edző: Borbély Erik

Kapusedző: Ovszijenko Volodimir


U13

Bajnokság a 2020-2021-es szezonban: MLSZ I. OSZTÁLY ÉSZAKKELET-CSOPORT

Vezetőedző: Erős Gábor

Asszisztensedző: Fejér Márkó

Erőnléti edző: Sipos Tamás

Kapusedző: Ovszijenko Volodimir


U12

Bajnokság a 2020-2021-es szezonban: MLSZ U19 III. OSZTÁLY ÉSZAKKELET-CSOPORT

Vezetőedző: Törtei Tamás

Asszisztensedző: Szőlősi Lóránd

Erőnléti edző: Sipos Tamás

Kapusedző: Ovszijenko Volodimir


Gyermek szekció

Szekcióvezető: Czene Csaba


U11

Edzők: Koi Róbert, Szabó Zsolt


U10

Edzők: Illés Gyula, Sárkány Gábor


U9

Edzők: Fodor Tamás, Kenyeres Gergő


U8

Edzők: Csáki Tamás, Fodor András


U7

Edző: Sebők Gergő, Péter Tibor


U6

Edzők: Péter Tibor, Sebők Gergő


Lány szekció


U19

Bajnokság: Lány U19 Északkeleti csoport

Edző: Márta Tibor


U16

Bajnokság: Lány U16 HNP Északkeleti csoport

Edző: Oláh Tibor


U14

Bajnokság: Lány U14 Északkeleti csoport

Edző: Homokiné Bákonyi Mária

Következő mérkőzés
Kecskéd KSK
Kisvárda Master Good
Kecskéd
2020-09-19 15:00
Magyar Kupa, a legjobb 64 közé jutásért
nap
óra
perc
mp
van még hátra a kezdőrúgásig
Legutóbbi mérkőzés
Újpest FC
2-4
2-2
Kisvárda Master Good
Budapest, Szusza Ferenc Stadion
2020-09-13 15:00
OTP Bank Liga, 4. forduló
Master Good
Kiemelt támogatónk