Utolsó megmozdulás: győztes gól

2020-10-10 08:33:50

A tavalyi edzőmeccshez hasonlóan, megint nem maradt idő a középkezdésre a meccs egyetlen találata után – csak most mi szereztük.

EDZŐMECCS

KISVÁRDA MASTER GOOD–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1–0 (0–0)

Várkerti Stadion, zárt kapuk mögött, v.: Lovas

KISVÁRDA: Dombó (Minca, a szünetben) – Melnik, Ene, Rubus (Kukoc, a szünetben), Hej – Karaszjuk, Szimovics (Zlicsics, a szünetben) – Navrátil, Bumba (Cukalasz, a szünetben), Sassá (Camaj, a szünetben) – Viana (Horváth Z., a szünetben)

NYÍREGYHÁZA: Fadgyas (Fejér, a szünetben) – Papp M. (Magyar G., 72.), Fodor F., Jánvári, Svedjuk (Végső, a szünetben) – Papucsek – Györgyi, Kártik (Kecskeméti, 83.), Farkas A., Kalocsai (Vasziljevics, a szünetben) – Hornyák (Kovács N., 63.)

Gólszerző: Zlicsics (90.)

1. perc: Megkezdődött a mérkőzés.

5. perc: Bumba jobbról, az alapvonalról adott vissza, Fodor mentett, éppen Szimovics elé, akinek lövését Svedjuk blokkolta.

11. perc: Itt vagyunk, csak helyzet nincs, mezőnyjátékkal telnek a percek.

22. perc: Melnik adott jobbról középre, de labdája mindenkinek hosszú volt.

25. perc: Svedjuk baloldali beadása után Györgyi lába lendült lövésre a kaputól 15 méterre, de lyukat rúgott.

32. perc: Bumba 18 méteres lövése a közbelépő Fodor lábán lelassult, így Fadgyas könnyedén megkaparintotta a labdát.

38. perc: Navrátil jobboldali beadása után Bumba fejelt 6 méterről fölé.

42. perc: Bumba jobboldali keresztlabdáját Sassá játszotta be fejjel a tizenhatoson belülre, ahol Viana pontatlanul adott középre.

43. perc: Ezt művészet volt kihagyni! Navrátil passzolt középre jobbról, az alapvonalról, Viana becsúszva, 2 méterről szinte kirúgta a kapuból a labdát.

45. perc: Györgyi jobbról keresztbe ívelt, Hornyák továbbpasszolt Kártik felé, de Dombó kifutva tisztázott. Ez volt az első félidő utolsó megmozdulása, szünet.

46. perc: Megkezdődött a második félidő. Mindkét csapatban több csere volt, ezeket a jegyzőkönyvi részben jelezzük.

50. perc: Kukoc balról, bal külsővel adott középre, Cukalasz 8 méterről fejelt, Fejér védett.

51. perc: Ene vállalkozott lövésre 30 méterről, labdája fölé szállt.

53. perc: Cukalasz 16 méteres lövését a kapus védte, Melnik 14 méteres ismétlését Végső blokkolta.

56. perc: Navrátil jobboldali beadása után Fejér húzta le a labdát.

60. perc: Györgyi 25 méteres szabadrúgása a sorfalról vágódott le.

61. perc: Györgyi jobboldali szabadrúgása után a túloldalon Fodor próbált ollózni, de nem találta el a labdát.

62. perc: Kukoc jobboldali, ballábas szöglete után Camaj fejese Végsőről pattant újra szögletre. Kukoc újabb sarokrúgása után Hej 7 méterről, tiszta helyzetből fejelt a jobb sarok mellé.

63. perc: Hornyák helyére Kovács Norbert állt be.

65. perc: Kukoc balról, bal külsővel próbálta bejátszani a labdát a tizenhatoson belülre, de egy nyíregyházi lábról Fejér kezébe pattant a labda.

67. perc: Kukoc baloldali beadása után a védőkről Cukalasz elé csorgott a labda, de a lövését blokkolták.

70. perc: Melnik húzott el a jobb oldalon, az alapvonalról középre adott, Fejér előrevetődve védett.

71. perc: Navrátil passzolt Cukalaszhoz, aki 10 méterről a a kapu bal oldala mellé lőtt.

72. perc: Nyíregyházi csere, Papp Máté helyére Magyar Gábor állt be.

78. perc: Cukalaszt lerántani sem tudták, majd saját tengelye körül megfordulva rázta le a védőt, kiugratta Camajt, aki 10 méterről jobbal a kapu jobb oldalába lőtt – lesről.

83. perc: Kártik helyére Kecskeméti állt be a Nyíregyházában.

84. perc: Györgyi 28 méteres szabadrúgása után Minca fogta meg a labdát a bal felső saroknál.

90. perc: Navrátil átadásából Zlicsics került ziccerbe, és kissé balról, 10 méterről ballal a kapu jobb oldalába lőtt, 1–0.

Ez volt a meccs utolsó megmozdulása, a játékvezető már a középkezdésre sem adott időt.