NB III: Kiállítás és négy gól a mérkőzésen

Második csapatunk idei utolsó fellépéséről ÉLŐ SZÖVEGES tudósításban számoltunk be

NB III KELETI CSOPORT: 21. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD II–GYÖNGYÖSI AK 1–3 (1–2)

Kisvárda, Várkerti Sporttelep, zárt kapuk mögött. V.: Tóth T.

Kisvárda II: Odincov – Atamasz, Vass O., Baranyai Á., Sikorszki (Riznicsenko, 69.) – Szőr, Lakatos Cs. (Honcsar, 77.) – Szentes D., Mihalik (Bíró R., 77.), Czérna (Himics, a szünetben) – Horváth Z. Edző: Kocsis János

Gyöngyös: Szalay – Tarnai, Rédei, Gohér, Bódi (Bartha, 67.) - Pölöskei, Csillik - Gaal, Márkus (Botos, 56.), Földi - Bartusz. Edző: Nagy-György Gábor

Gólszerzők: Sikorszki (7.) illetve Pölöskei (33.), Rédei (37.), Gohér (59.)

Kocsis János: - Az őszi hajrá vegyes képet mutatott a csapatról, hiszen két vereséggel fejeztük be a szezont. Úgy gondolom ez sem az igazi arcunk, miként az sem mikor jó sorozatban voltunk, és egy kicsit el is hittük, hogy sok mindent tudunk a futballról. Valahol a kettő között van az igazság, de ezekből a vereségekből is tanulni kell, meg kell tapasztalnunk, hogyan kell küzdenünk egy döntetlen kicsikarásért is, és ha ez így lesz akkor egy jól sikerült felkészülés után tavasszal is annyi pontot szerzünk mint a mögöttünk hagyott őszi szezonban.
__________________________________________________________________________________________________________________________________

Melegítenek játékosaink.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, csapatunk kezdte a találkozót.

►2. perc: Pölöskei ívelt jobbról a kapu elé, a magas ívben szálló labdát Odincov biztos kézzel húzta le.

7. perc: GÓÓÓL! Mihalik tolta ki a labdát bal oldalra Sikorszki elé, aki az oldalvonal előtt el is érte azt majd középre adott, és beadás után a labda a nyújtózkodó kapus mellett a labda a kapufáról a hálóba vágódott. 1–0.

►9. perc: Szentes jobbról élesen lőtt be, labdájáról azonban lemaradtak a többiek.

►18. perc: Földi 16 méteres lövését védte Odincov.

►21. perc: Sikorszki-Horváth-Sikorszki háromszögelés után bal oldali védőnk középre adott, de Pölöskei becsúszva menteni tudott.

►26. perc: Baranyai kapott sárga lapot, miután a gyöngyösi térfélen felrúgta Márkust.

►30. perc: Gohér bal oldali szabadrúgása után a túlvégről Rédei fejelte középre a labdát amit Vass Ottó fejelt ki Bartusz elől.

►33. perc: Márkus tolta meg a labdát a 16-oson belül Sikorszki mellett aki ütemet tévesztve buktatta, 11-es és sárga lap!

33. perc: GÓL! Pölöskei jobbal a kapu bal oldalába lőtt. 1–1.

37. perc: GÓL! Gohér jobb oldali szöglete után az ötösön lepattant a labda, Rédei fejelte kapura, Odincov ugyan a lécre piszkálta a labdát, de az a gólvonal mögé pattant. 1–2!

►39. perc: Horváth csúsztatott Czérna elé, de Szalay és Rédei közös erővel mentett.

►39. perc: Baranyai felívelt labdáját Horváth fejelte le Czérnához, aki 18 méterről épphogy mellé lőtt.

►41. perc: Czérna rúgta meg Pölöskeit a felezővonalnál amiért sárga lapot kapott.

►43. perc: Atamasz 23 méteres szabadrúgása után a jobb sarok felé ment a labda, Szalay másodjára szelídítette azt meg.

►44. perc: Szentes jobb oldali beadása után középen 10 méterre a kaputól Czérna próbált ollózni, de nem találta el a labdát.

45. perc: A játékvezető nem hosszabbított, lefújta az első játékrészt.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés, a Gyöngyös indította útjára a labdát a második játékrész elején.

46. perc: Cseréltünk a szünetben. Czérna helyett Himics lépett a pályára.

►50. perc: Baranyai koccantotta össze a mellette elfutó Márkus bokáját, amiért sárga lapot kapott. Ez volt a második figyelmeztetése, így a kiállítás sorsára jutott.

►51. perc: A jobb oldalon megiramodó Szentest buktatta Földi, amiért sárga lapot kapott.

►53. perc: Atamasz 23 méteres kapura tartó lövését védte a vendégek hálóőre.

56. perc: Gyöngyösi csere: Márkus helyére Botos állt be.

►59. perc: GÓL! Az Odincov által kipasszolt labdát Szőr rosszul vette át, és a kezére pattant. A 18 méterről megítélt szabadrúgást Gohér ballal a sorfal fölött a kapu bal oldalába csavarta, melybe kapusunk már csak beleütni tudott. 1–3.

►67. perc: Vendégcsere. Bódi helyett Bartha a pályán.

►68. perc: Himics tört be a 16-oson belülre a jobb oldalon, de visszafelé cselezett így elveszítette a labdát.

►69. perc: Sikorszki helyére Riznicsenko állt be.

►73. perc: Bartusz csúsztatta a labdát Bartha elé, aki megiramodott a bal oldalon, lövésszerű beadását Odincov védte.

►76. perc: Mihalik kapott sárga lapot, miután még a gyöngyösi térfélen lerántotta Földit.

►77. perc: Kettős csere nálunk: Mihalik és Lakatos helyére Honcsar és Bíró Roland állt be.

►82. perc: Egy vendég szabálytalanság után némi kakaskodást támadt a pályán, amelynek végén Vass Ottó és Bartha kapott sárga lapot.

►83. perc: Szőr adott be jobbról, Horváth Zoltán hét méterről fölé fejelt.

►90. perc: 2 perc lesz a hosszabbítás.

►90+1. perc: Gaal helyére Béla Sámuel állt be.

►90+2. perc: Atamasz balról lőtte be a labdát amely után a lövés elkerülte a kaput.

►90+3. perc: Atamasz szöglete után Szentes lőtt fölé, ez volt az utolsó mozzanat a mérkőzésen.

90+3. perc: Véget ért a találkozó!

2024-04-20 17:00