Újra edzésben

2022-11-28 13:13:56
Kisvárda FC

Kéthetes szünet után hétfőn találkoztak és edzettek NB I-es csapatunk játékosai. FOTÓGALÉRIA

Tizenöt nappal az őszi szezon utolsó mérkőzése után újra edzésbe állt NB I-es csapatunk. Rég nem látott helyzetbe kerültek élvonalbeli csapataink, hiszen az ó esztendő utolsó és majd az új év első bajnoki meccse között 75 nap telik el, ebből hatvan, vagyis éppen két hónap még hátravan.

A Mol Fehérvár elleni vereséget (1–4) követően játékosaink kéthetes pihenőt kaptak, a következő két hétben viszont újra edzenek, aztán majd januárban folytatódik a felkészülés. A hétfői gyakorláson csaknem teljes volt a létszám, megérkezett Driton Camaj is, aki megsérült a montenegrói válogatott szlovákok elleni barátságos mérkőzésén, így szélsőnk kezelést kapott, míg a többiek gyakoroltak.


Latest match
Kisvárda Master Good
0-1
0-1
ETO FC Győr
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló