Lezárt sorozat, újra győzelem!

2022-09-28 15:27:53

A második félidei góljainak köszönhetően nyerte meg szerdai mérkőzését NB III-as csapatunk. EDZŐI ÉRTÉKELÉSSEL

NB III KELETI CSOPORT: 10. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD II–DIÓSGYŐRI VTK II 2–0 (0–0)

Kisvárda, Várkerti Sporttelep, 150 néző. V.:: Szabó P.

KISVÁRDA II: Perehanec – Avetiszjan, Králik (Kobeljas, 76.), Rubus, Sikorszki – Bíró R. (Honcsar, a szünetben), Szőr – Nagy M. K. (Simon M., a szünetben), Kirjuhin, Czérna (Bjelalov, 66.) – Heles (Hricu, 83.). Megbízott edző: Csáki Róbert

DVTK II: Sándor K. – Oláh B. (Balázs P., 80.), Mrva, Demeter M. (Peisser, 61.), Kundrák G. – Vajda B., Bencsik (Ferencsik, 73.), Illés B. – Fekete V. (Balázsi L., a szünetben), Molnár R., Vincze D. (Silimon, 62.). Edző: Vincze Richárd

Gólszerző: Simon M. (1–0) az 57., Avetiszjan (2–0) a 60. percben

Csáki Róbert: – Tompán, fásultan kezdtük a mérkőzést, pontatlanok voltak a passzok, és a letámadás sem működött úgy, ahogy szerettük volna. A szünetben rendeztük a sorokat, cseréink jól szálltak be a mérkőzésbe, és nekik is köszönhetően, szép gólokat szerezve teljesen megérdemelt győzelmet arattunk.

A FONTOSABB ESEMÉNYEK

57. perc: Czérna játszotta magát tisztára az alapvonalnál a bal oldalon visszagurított, Simon Mátyás pedig nyolc méterről ballal a bal felső sarokba csavarta a labdát, 1–0.

60. perc: Králik indította hosszú labdával a jobb oldalon meglóduló Avetiszjant, aki a labdaátvétellel becsapta az elcsúszó védőt, jobbra kifelé tolta a labdát, majd jobbal, tíz méterről nagy erővel a bal felső saroknál a léc alá lőtt, 2–0.

YouTube-csatornánkon ÉLŐ-ben közvetítjük a mérkőzést.

Iratkozz fel YouTube-csatornánkra, hogy ne maradj le videóinkról.