Már iskolakezdés előtt megvan az 5-ös!

2021-08-15 15:14:12

Lucas mesterhármasa repítette fölényes győzelemhez NB III-as csapatunkat – VIDEÓ

NB III KELETI CSOPORT: 3. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD II–DIÓSGYŐRI VTK II 5–1 (2–0)

Kisvárda, Várkerti Sporttelep, 300 néző. V.: Tóth T.

Kisvárda II: Odincov – Czene, Králik, Szőr, Sikorszki – Lucas (Kirjuhin, 71.), Avetiszjan (Bíró R., 77.) – Starosta (Himics, 58.), Czérna (Bokor M., 77.), Honcsar (Simon M., 58.) – Ötvös. Edző: Kocsis János

Diósgyőr II: Domonkos Nagy Á, Mrva, Ivánka, Bernáth B., Zsemlye (Zsiga M., 60.), Csatári, Jónyer (Csáki D., 79.), Molnár R. (Bencsik, 79.), Oláh B., Korbély (Girdán, 60.). Edző: Zsivóczky Gyula

Gólszerző: Lucas (16., 40. és 49. – a harmadikat 11-esből), Simon M. (83.), Králik (88.), illetve Girdán (71.)

16. perc: Lucas indította a jobb oldalon Czenét, aki az alapvonalról középre gurított, a labda eljutott a „feladóig", Lucasig, aki 16 méterről jobbal a jobb felső sarokba lőtte, 1–0.

40. perc: Starosta passzolt a tizenhatos előteréből az akciót kísérő Lucashoz, aki ezúttal 23 méterről, jobbal a kapu jobb oldalába lőtte a labdát, 2–0.

49. perc: Ötvös lábát húzta el Domonkos a tizenhatoson belül. A megítélt tizenegyesből Lucas jobbal a jobb alsó sarokba lőtte a labdát – hiába vetődött jó irányba a kapus. Mesterhármas! 3–0.

71. perc: baloldali vendégtámadás végén a kapusról kipattanó labdát Girdán kotorta közelről a hálóba, 3–1.

83. perc: Himics baloldali beadása után Simon Mátyás két méterről lőtte a labdát a kapuba, 4–1.

88. perc: Ötvös jobbról beívelt szabadrúgása után Králik öt méterről fejelte a labdát a kapu közepébe, 5–1.

Kocsis János:Nagyon nehéz körülmények között játszottunk, hiszen a nagy meleg rányomta a bélyegét az iramra. Tudatosan nem támadtunk le a mérkőzés elején, mivel nem akartuk kivégezni magunkat az első tizenöt-húst percben, inkább területet adtunk az ellenfélnek és a labdaszerzésekből akartunk elindulni. Ezekből meg is voltak a lehetőségeink. Már az első félidőben nagy előnyre tettünk szert, hogyha jobban használjuk ki a helyzeteinket, akkor hamarabb is eldönthettük volna a találkozó sorsát.

YouTube-csatornánkon ÉLŐ-ben közvetítjük a mérkőzést.

Iratkozz fel YouTube-csatornánkra, hogy nem maradj le videóinkról.