Győzelem és ötödik hely!

2021-05-30 15:25:34

Második csapatunk utolsó mérkőzését az eddigi szerepléshez méltó módon megnyerte – VIDEÓ.

NB III KELETI CSOPORT: 38. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD II–FC HATVAN 2–0 (0–0)

Kisvárda, Várkerti Sporttelep, zárt kapuk mögött, v.: Horváth M.

KISVÁRDA II: Odincov – Czene, Vass O., Králik, Sikorszki – Szőr, Avetiszjan (Bíró R., 83.) – Szentes D. (Szavcsenko, 78.), Gosztonyi (Himics, 59.), Czérna (Mihalik, 83.) – Horváth Z. Edző: Kocsis János

HATVAN: Cellár – Katona R. (Purzsa, 67.), Markos, Bárkányi, Juhász Gy., Gál M. (Karácsony D, 89.), Labát, Virág Á., Czibolya (Sárosi, 89.), Szabó R., Fellner (Simon M., 89.). Edző: Gabala Krisztián

Gólszerző: Horváth Z. (11-esből, 1–0) a 63. percben, Horváth Z. (2–0) a 81. percben

63. perc: Czérna előreívelt labdájára Himics úgy csapott le, hogy közben megelőzte a kifutó kapust, aki a tizenhatoson belül elsodorta cserecsatárunkat. A megítélt büntetőből Horváth Zoltán jobbal úgy lőtt a jobb alsó sarokba, hogy Cellár ujjheggyel érinteni tudta a labdát, 1–0.

81. perc: Czérna jobboldali szöglete után Horváth Zoltán hat méterről a bal alsó sarokba fejelte a labdát, 2–0.

Kocsis János: – Az első félidő ugyan nem sikerült jól, de az akkor történtek is kellettek ahhoz, hogy szünet után az ellenfél fölé kerekedjünk. A Hatvan talán elfáradt az általa diktált iramban, ezt kihasználva a második félidőben több helyzetet alakítottunk ki, és el tudtuk dönteni a meccset. Kevesen hittek abban, hogy elérhetjük az ötödik helyet, de én tudom, hogy a csapat alaposan megdolgozott ezért.

YouTube-csatornánkon ÉLŐ-ben közvetítjük a mérkőzést.

Iratkozzon fel YouTube-csatornánkra, hogy nem maradjon le videóinkról.

2024-04-20 17:00