Immár Sassáé a legtöbb meccs

2021-05-03 20:27:13

Aktuális és örökstatisztikák: Egyre magabiztosabban vagyunk másodikok a kapott gólok számát tekintve.

A február közepe óta sérült Lucastól átvette a vezetést Sassá az NB I-ben játszott kisvárdai meccsek tekintetében. A csapatunknál harmadik idényét töltő brazil szélső a szombati, zalaegerszegi bajnokin 82-edszer jutott szóhoz az NB I-ben, így lehagyta a vele holtversenyben álló Lucast.

Mivel azonban Sassát most is idő előtt hívták le a pályáról, így immár a le- és becserélések örökrangsorában is övé az egyértelmű elsőség. Ezért a játszott percek számában még mindig toronymagasan Lucas az első.

Ami pedig az aktuális statisztikákat illeti, a gólok és gólpasszok száma most sem mozdult meg (ez volt a hetedik 0–0-s döntetlenünk, a 17. olyan meccsünk, amikor nem szereztünk gólt és a 11., amikor nem kaptunk), de még a sárga lapoké sem nagyon, hiszen abból is csak egy volt. Hej Viktor kapta, aki ebben a kategóriában megerősítette vezető helyét.

Visszatérve a kapott gólokra, 35-nél tartunk, ami a mezőnyben a második legkevesebb a már bajnok Ferencváros (21), az ilyen értelemben harmadik Fehérvár kapusai is 38-szor szedték már ki a kapuból a labdát.

2020-2021: Várdai leg-, leg- leg-… (32 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Claudiu Bumba, Sassá 31-31, Dombó Dávid 29

Legtöbb játszott perc: Dombó 2721, Hej Viktor 2540, Bohdan Melnik 2454, Bumba 2428

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Dombó 29, Hej, Bumba 28-28, Melnik 25

Legtöbb végig játszott meccs: Dombó 29, Hej 25, Melnik 24

Legtöbbször lecserélve: Jaroslav Navrátil, Sassá 19-19, Bumba 17

Legtöbbször becserélve: Kovácsréti Márk 20, Horváth Zoltán 16, Jelena Richárd 14

Legtöbb meccs sorozatban aktuálisan: Bumba 31, Sassá 29, Matheus Leoni 12

Leghosszabb játszott perc sorozat aktuálisan: Melnik 842, Leoni 765, Dombó 748

A házi góllövőlista: Navrátil, Bumba 4-4, Fernando Viana, Szlobodan Szimovics, Jelena 3-3, Sassá 2, Sztavrosz Cukalasz, Rubus Tamás, Niko Datkovic, Kovácsréti, Horváth Z., Lazar Csirkovics 1-1

Gólpassz: Bumba 8, Viana 5, Leoni 3, Navrátil, Driton Camaj, Kovácsréti, Sassá 2-2, Szimovics 1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Bumba 12 (4+8), Viana 8 (3+5), Navrátil 6 (4+2), Szimovics 4 (3+1), Sassá 4 (2+2), Jelena 3 (3+0), Kovácsréti 3 (1+2), Leoni 3 (0+3), Camaj 2 (0+2), Cukalasz 1 (1+0), Rubus 1 (1+0), Datkovic 1 (1+0), Horváth Z. 1 (1+0), Csirkovics 1 (1+0)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 498 perc (26-31. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 122 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 379 perc (11-15. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 256 perc

Sárga lap: Hej 8, Datkovic, Lucas 5-5, Viana, Bumba, Cornel Ene, Sassá, Melnik, Leoni 4-4, Rubus, Szimovics, Herdi Prenga 3-3, Dombó, Navrátil, Zlicsics, Csirkovics, Ötvös Bence 2-2, Cukalasz, Camaj, Mihai Minca, Jelena, Horváth Z., Himics László, Janisz Karabeljov 1-1

Kiállítva: Viana, Hej, Ene 1-1

Abszolút rekordok az NB I-ben

Mérkőzések száma: 98

Összesített mérleg: 98 mérkőzés, 33 győzelem, 24 döntetlen, 41 vereség, 103–126-os gólkülönbség, 123 pont, 1,2551 pont/mérkőzés

Legtöbb meccs sorozatban: Bumba (2020-2021: 2-32. forduló) 31

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800 (2018-2019: 14-33. forduló)

Legtöbb gól: Grozav 12

Legtöbb gólpassz: Rados Protics, Bumba 10-10

A kanadai lista (gól+gólpassz) éllovasa: Grozav 21 (12+9)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 498 perc (a kapuban Dombó, 2020-2021: 26-31. forduló)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (2018-2019: 1-5. forduló)

Legtöbb sárga lap: Lucas 27

Legtöbbször kiállítva: Pavlo Lukjancsuk, Ene 2-2

2024-04-20 17:00