Ötösre vizsgázott az új pálya

2021-03-21 13:38:04

A kezdés után 65 másodperccel már két góllal vezettünk, és csaknem félidőnyi emberhátrányban is rúgtunk kettőt.

NB III KELETI CSOPORT: 25. FORDULÓ

KISVÁRDA MASTER GOOD II–TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 5–2 (3–1)

Kisvárda, Várkerti Stadion, zárt kapuk mögött. V.: Mencsik L.

Kisvárda II: Odincov – Melnik, Vass O., Kravcsenko, Sikorszki – Szőr, Avetiszjan – Szentes (Riznicsenko, 90.), Ötvös, Camaj (Gyüre, 72.) – Himics. Edző: Kocsis János

Tiszaújváros: Tóth Cs. – Márton, Vincze Á., Gelsi, Lőrincz – Tóth S. (Tóth Á., 62.), Vitelki (Bussy, 25.) – Kristófi, Pap (Kerekes K., 75.), Vámos (Csoszánszki, 75.) Bene (Lakatos L., 62.). Edző: Gerliczki Máté

Gólszerzők: Camaj (1.), Himics (2., 17. és 77.), Szentes (88.) illetve Kristófi (11., és 50. - mindkettő 11-esből)

Kiállítva: Kravcsenko (50.)

Kocsis János: – Az ilyen meccsre szokták mondani, hogy láttam már ilyet, de az nem ilyen volt... Alig telt el egy perc, és már kettő nullra vezettünk, majd három egy után ziccert hibáztunk, és ahelyett, hogy négy egy lett volna, egy hatalmas egyéni hibából megfogyatkozott a létszámunk, az ellenfél pedig újra szépített. Hatalmas küzdelemben tartottuk az eredményt, majd sikerült bebiztosítani a győzelmet. Az eredmény kicsit csalóka, de megérdemelt, ugyanakkor nagyon meg kellett küzdeni érte. Tavaly ősszel az ilyen meccsek még három hármas eredményt hoztak volna, vagy esetleg ki is kapunk, de a csapat fejlődése abban is látszik, hogy most sikerült megnyerni.
__________________________________________________________________________________________________________________________________

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a vendégek kezdték a találkozót.

1. perc: GÓÓÓL! Ötvös indításával Szentes indult meg a jobb oldalon, beadását Camaj 10 méterről a kapu közepébe rúgta! 17 másodperc telt el! 1–0!

2. perc: GÓÓÓL! Camaj beadását a védők kifejelték, a labda Himics elé került aki 14 méterről jobbal a bal alsó sarokba lőtt! 1 perc és 5 másodperc telt el ekkor! 2–0!!!

►8. perc: Ötvös próbálta átjátszani a védőjét, de 8 méteres lövése szögletre pattant.

►9. perc: Ötvös bal oldali szögletét Vass Ottó fejelte fölé 6 méterről.

11. perc: GÓL! Kristófi harcolt ki 11-est, Melnik vágta fel. A sértett gólra is váltotta, a kapu közepébe lőtt. 2–1.

►13. perc: Melnik jobbról élesen középre lőtt labdáját védte előre vetődve Tóth Csaba.

►16. perc: Ötvös jobbról laposan középre lőtt szabadrúgását kivágták a védőt, amelyet Szentes 17 méterről fölé lőtt.

17. perc: GÓÓÓL! Vass Ottó szerelte a 16-oson belül veszélyes helyzetben Vámost. A megszerzett labdával Avetiszjan indította Szentest, aki végignyargalt a jobb oldalon, beadása Himics elé került, aki 8 méterről a kapu közepébe lőtt. 3–1.

19. perc: Szőr kapott sárgát lapot, Vámos felvágásáért.

►21. perc: Camaj végzett el szabadrúgást a 16-os bal oldali csücskétől, a szél segítségével kapura csavarta a labdát, amely kevéssel zúgott el a kapu mellett.

25. perc: Cserél a Tiszaújváros. Vitelki helyett Bussy a pályán.

►30. perc: Pap 15 méteres lövése Kravcsenkóról levágódott, a kipattanó labdát Pap ollózva lőtte a kapu elé, az Bene elé került, aki 5 méterről a jobb alsó sarokba lőtt, de már lesről.

►31. perc: Ötvös 18 méterről alig lőtt a jobb alsó sarok mellé.

32. perc: Tóth Simon kapott sárgát Ötvös lerántásáért.

33. perc: Újabb lerántás, újabb sárga. Pap az elkövető, Szőr a szenvedő.

►44. perc: Himics indításából Ötvös passzolt középre az alapvonaltól, az érkező Camaj elől Bussy pöckölte ki a labdát.

45. perc: A játékvezető nem hosszabbított, lefújta az igazán tartalmasra sikerült első játékrészt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, melyet csapatunk kezdett. Csere egyik oldalon sem történt.

►49. perc: Vincze Ákos rövid hazaadását Himics fülelte le, rávezette a behátráló védőre, majd 18 méterről a jobb oldali kapufa tövét találta el.

50. perc: Kravcsenko rántotta le Benét a 16-osn belül, 11-eshez jutnak a vendégek, Kravcsenkót pedig kiállították.

50. perc: GÓL! Kristófi jobbal a jobb alsó sarokba lőtte a megítélt büntetőt, 3–2.

►58. perc: Tóth Simon húzott jobbról befelé, majd ballal 22 méterről lőtt, a középre tartó labdát Odincov védte.

►62. perc: Kettős csere a vendégeknél. Tóth Simon és Bene jött le. Lakatos László és Tóth Ádám a helyükön.

►64. perc: Gelsi 17 méterről kevéssel lőtt fölé.

69. perc: Camaj kapott sárga lapot reklamálásért.

►70. perc: Gelsi balról élesen középre lőtt labdájába a szél is belekapott, így Odincovnak bravúrra volt szüksége, hogy kitolja a léc alól.

72. perc: Cserélünk. Camaj helyett Gyüre folytatja.

►73. perc: Bussy vállalkozott 30 méterről lövésre, de labdája a léc fölött hagyta el a játékteret.

75. perc: Újabb két változtatás a vendégeknél. Vámos helyett Csoszánszki, Pap helyett pedig Kerekes Krisztián folytatja.

76. perc: Lakatos kapott sárga lapot Himics felvágásáért.

77. perc: GÓÓÓL! Ötvös ívelte be a szabadrúgást, a labda nagy ívben szállt kapu elé, Himics érkezett, és 5 méterről fejjel a kapu jobb oldalába ívelt. 4–2.

►85. perc: Lakatos jobb oldali szögletét Csoszánszki fejelte kapura, amely Vass Ottó hátán megpattanva ment fölé.

88. perc: GÓÓÓL! Ötvös indította bal oldalon Himicset, aki visszatette a labdát Ötvösnek, ő pedig önzetlenül tálalt a támadást kísérő Szentes elé, aki 5 méterről jobbal a jobb alsó sarokba lőtt. 5–2.

90. perc: Cserélünk, Szentes helyén Riznicsenko.

►90+1. perc: Csoszánszki döngette meg 10 méterről a lécet.

►90+1. perc: 3 percet hosszabbít a játékvezető.

90+4. perc: Vége a találkozónak. A végeredmény: 5–2.

2024-03-30 14:30