„Mindenkinek magába kell néznie"

2021-02-03 14:30:55
Kisvárda FC

Hiába az újabb büntető hárítása, kapusunk is szomorúan hagyta el a pályát.

Az egymást követő második meccsen tizenegyest hárító kapusunk, Dombó Dávid is szomorúan nyilatkozott a keddi mérkőzést követően az M4 Sportnak, hiszen csapatunk 2–0-s vereséggel hagyta el a pályát az MTK Budapest ellen:

Related video

Latest match
Kisvárda Master Good
0-1
0-1
ETO FC Győr
Kisvárda, Várkerti Stadion
2026-05-16 17:15
Fizz Liga, 33. forduló