Mi adtuk a forduló játékosát

2020-05-29 15:10:35
Kisvárda FC

Triplázó játékosunk lett a legjobb a huszadik játéknapon.

Miután lejátszották a február 8-ra kiírt 20. forduló utolsó, akkorról elhalasztott mérkőzését is, a sportnapilap kihirdette annak a játéknapnak a válogatottját is. Mint ismeretes, szerdán a listavezető Ferencváros 1–0-ra nyert Újpesten, ezek után vált teljessé a forduló eredménylistája.

Ebben a fordulóban csapatunk, a Kisvárda Master Good 5–3-ra győzte le a Kaposvárt. A mutatott teljesítmények alapján három játékosunk került be a Nemzeti Sport álomcsapatába: Bohdan Melnik, Sassá valamint Tischler Patrik. Utóbbi három gólt szerzett azon a mérkőzésen, az ezzel elért 9-es osztályzattal ő lett a forduló játékosa is.

Az NS-nél így néz ki a 20. forduló válogatottja: Rácz G. (Paks) – Melnik (Kisvárda Master Good), Kinyik (DVSC), Kálnoki-Kis (Bp. Honvéd), Nagy Zs. (Puakás Akadémia) – Nagy J. (Kaposvár) – Sassá (Kisvárda Master Good), Cseri T. (Mezőkövesd), Tischler (Kisvárda Master Good) – Boli (Ferencváros)


next match
Zalaegerszegi TE FC
Kisvárda Master Good
Zalaegerszeg, ZTE Aréna
2023-04-09 16:30
OTP Bank Liga, 26. forduló
day
hour
minute
second
still to go before the start
Latest match
Kisvárda Master Good
2-2
1-0
Puskás Akadémia FC
Kisvárda, Várkerti Stadion
2023-04-01 13:00
OTP Bank Liga, 25. forduló