Az első NB I-es látogatás Zalában

2020-02-05 09:41:38

Meccsnap: szerdán 18 órakor az OTP Bank Liga 19. fordulójában idegenben lép pályára csapatunk – VIDEÓ is

A szerdai ellenfél, a Zalaegerszeg otthonában ötödször lép fel a Kisvárda Master Good, de első alkalommal az NB I-ben. Az NB II-es találkozások az alábbi eredményeket hozták (az eredmények kisvárdai szemszögből értendők): 1–1 (2013-2014), 0–2 (2015-2016), 3–0 (2016-2017) és 1–2 (2017-2018).

A tavaly októberi élvonalbeli találkozásuk gólzáporos és változatos meccset hozott az esőben: a szünetben a ZTE 2–0-ra vezetett, aztán átvettük a vezetést 3–2-re és a hajrában kettős emberelőnyben játszottunk, a vége mégis 3–3 lett, mert a vendégek gólra váltották a második tizenegyesüket is, miközben a Kisvárda javára nem fújtak be egy egyértelmű büntetőt a hosszabbításban.

A Zalaegerszegi TE FC elleni eddigi mérlegünk az NB I-ben: 1 mérkőzés, 0 győzelem, 1 döntetlen, 0 vereség, 3–3-as gólkülönbség

Hazai pályán: 1-0-1-0, 3–3

Idegenben: 0-0-0-0, 0–0

Gólszerzőink: Gheorghe Grozav, Anton Kravcsenko, Tischler Patrik 1-1

Legtöbbször pályára lépett a rivális ellen (elöl a várdaiak): 13-an 1-1, illetve 14-en 1-1

A Zalaegerszegi TE FC elleni eddigi mérkőzéseink az OTP Bank Ligában

2019-2020

8. FORDULÓ

2019. október 5.

KISVÁRDA MASTER GOOD–ZALAEGERSZEGI TE FC 3–3 (0–2)

Várkerti Stadion, 2280 néző, v.: Pintér Cs. (Kóbor, Király K. – Németh Á., Kulcsár K.)

KISVÁRDA: Felipe – Melnik, Beriosz (Tischler, a szünetben), Kravcsenko, Protics – Lucas, Bumba – Hej, Grozav, Kovácsréti (Hugo Seco, a szünetben) – Gosztonyi. Vezetőedző: Miriuta László

ZTE: Demjén – Bolla, Lesjak, Devecseri, Bobál D. – Bedi, Kocsis G. – Radó (Babati, 74.), Mitrovics, Stieber Z. (Hudák M., 63.) – Bobál G. (Gergényi, 85.). Vezetőedző: Dobos Barna

Gólszerző: Bedi (0–1) a 27., Radó (11-esből, 0–2) 43., Grozav (1–2) a 49., Kravcsenko (2–2) az 58., Tischler (3–2) a 71., Babati (11-esből, 3–3) a 84. percben. Kiállítva: Bolla az 56., Devecseri a 81. percben