Gólban és gólpasszban is első

2019-05-21 05:54:51

Statisztikák a bajnokság 33. fordulója után: Horváth Zoltán az asszisztok terén is egyedül végzett az élen.

A lehetséges 2970-ből 2880 percet a pályán töltött a bajnokság során Felipe, magyarán kapusunk egyetlen mérkőzést mulasztott el az abszolút újonc fellépései közül. Övé a legtöbb meccs, a legtöbb játszott perc, a zsinórban játszott legtöbb meccs és perc, valamint ő volt a legtöbbször a kezdőcsapat tagja.

A házi gólkirály már nem lehetett, abban a kategóriában megőrizte elsőségét Horváth Zoltán, aki az utolsó fordulóban újabb gólpasszt jegyzet, így ebben a mutatóban is egyedül zárt az élen. Ezek után természetes, hogy övé az elsőség a kanadai listán, ami a gólokból és gólpasszokból adódik össze. Az utolsó meccsen duplázó Sztavrosz Cukalasz összesen négy találatával felkapaszkodott a házi góllövőlista – holtversenyes – dobogójára.

Csapatkapitányunk, Lucas is több mutatóban lett „dobogós”, szorgosan gyűjtögette a meccseket és a perceket is – és ez már így megy hosszú évek óta. Posztjából adódóan a sárga lapot is gyakran kap, a legutóbbi meccsen is, ami a 11. volt a bajnokságban. Teodorosz Beriosznak pedig a tizedik, ami azt jelenti, hogy görög belső védőnknek a következő bajnokság első meccsét eltiltás miatt ki kell majd hagynia.

Várdai leg-, leg- leg-… (33 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Felipe 32, Lucas 31, Brana Ilics, Horváth Zoltán, Roman Karaszjuk 30-30, Gosztonyi András 29

Legtöbb játszott perc: Felipe 2880, Lucas 2769, Karaszjuk 2095, Ilics 1908, Vári Barnabás 1889, Horváth Z. 1782

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Felipe 32, Lucas 31, Karaszjuk 23, Vári 22, Ilics 21, Ene, Teodorosz Beriosz, Protics 20-20

Legtöbb végig játszott meccs: Felipe 32, Lucas 30, Vári, Beriosz 19-19, Ene 18

Legtöbbször lecserélve: Gosztonyi 17, Ilics 11, Matija Misic 10

Legtöbbször becserélve: Sassá 15, Horváth Z. 11, Sergiu Negrut 10, Gosztonyi 9

Legtöbb meccs sorozatban: Felipe 20, Karaszjuk 19, Sztavrosz Cukalasz 15, Anton Kravcsenko 14

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800, Teodorosz Beriosz 900, Bohdan Melnik 654

A házi góllövőlista: Horváth Z. 9, Gheorghe Grozav 5, Ilics, Cukalasz 4-4, Vári 3, Lucas, Sassá 2-2, Misic, Pavlo Lukjancsuk, Kravcsenko, Gosztonyi, Melnik, Hugo Seco 1-1. Öngól: Stopira (Mol Vidi FC)

Gólpasszok: Horváth Z. 6, Rados Protics 5, Grozav 4, Gosztonyi, Hugo Seco 3-3, Misic, Ilics, Artem Milevszkij, Lucas 2-2, Sassá, Ene, Negrut, Melnik 1-1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Horváth Z. 15 (9+6), Grozav 9 (5+4), Ilics 6 (4+2), Protics 5 (0+5), Cukalasz 4 (4+0), Lucas 4 (2+2), Gosztonyi 4 (1+3), Hugo Seco 4 (1+3), Vári 3 (3+0), Sassá 3 (2+1), Misic 3 (1+2), Melnik 2 (1+1), Milevszkij 2 (0+2), Lukjancsuk 1 (1+0), Kravcsenko 1 (1+0), Ene 1 (0+1), Negrut 1 (0+1)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (17-22. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 3 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (1-5. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 32 perc

Sárga lapok: Lucas 11, Beriosz 10, Protics 7, Vári, Gosztonyi 6-6, Horváth Z., Ene 5-5, Lukjancsuk, Felipe, Kravcsenko 4-4, Sassá, Hugo Seco, Karaszjuk, Grozav 3-3, Ilics, Anderson Pico, Misic, Milevszkij, Melnik, Cukalasz 2-2

Kiállítva: Lukjancsuk 2, Vári, Anton Sinder, Beriosz 1-1

2024-03-30 14:30