Az első duplázó spori a Várkertben

2018-11-10 00:33:15

Összességében negyedszer működik közre csapatunk hazai mérkőzésein a szombati meccset dirigáló játékvezető.

Németh Ádám vezeti a szombati Kisvárda Master Good–Újpest NB I-es mérkőzést. A polgári foglalkozását tekintve nevelőtanár és egyházjogász, 35 éves játékvezetőnek az őszi szezonban a mostani lesz a negyedik „fellépése” a Várkerti Stadionban.

A „debütálása” a Ferencváros elleni stadionavatóra (0–2) esett, amelyen alapvonali segítőként működött közre. Aztán jött a Haladás elleni meccs (4–1), azon ő fújta a sípot, és jó előjel, hogy csapatunk akkor aratta egyetlen hazai győzelmét. A Mol Vidi FC elleni 2–2 alkalmával Németh Ádám alapvonali asszisztenséként működött közre.

A szombati mérkőzésen Németh Ádám oldalvonali asszisztensei Szert Balázs és Szalai Balázs lesznek, az alapvonalaknál Bognár Tamás és Nagy Róbert teljesítenek szolgálatot, míg a tartalékjátékvezető Varga Zsolt lesz.

Németh Ádám az első spori, aki játékvezetőként a második meccsén működik közre az új stadionunkban.

2024-04-20 17:00