Bozsikos hétvége
Az utolsó tavaszi torna az első hazai rendezésű is volt egyben.
A hétvégén minden gyermekszekcióban versenyző csapatunk a Bozsik-programban jutott játéklehetőséghez.
Az U6-os és U7-es törpék a tavasz utolsó ilyen jellegű eseményén vettek részt, ezúttal Cigándon. Az önfeledt játék és szórakozás ezúttal sem hiányzott. Fociztak ismét egy nagyot a legkisebbek.

Az U9-es (borítófotónkon), U10-es és U11-es korosztályok a tavasz utolsó Bozsik-fordulójában, az első hazai rendezésű tornán vettek részt. A mezőny igen erősre sikeredett, hiszen a Ferencváros, Diósgyőr, a szlovák FC Kosice és a romániai Partium LA csapatai látogattak el hozzánk. A tornát kiváló időben, zökkenőmentesen rendeztük meg, nagyszerű megmozdulásokat, sok remek egyéni villanást láttunk minden korosztályban. Ismét elmondhatjuk, értékes játékidővel gyarapodtak a srácok. A fiatalok a gyereknap alkalmából kis ajándékot is kaptak a torna zárásakor.

