NB II: 26. forduló – 25. játéknap

Kisvárda Master Good–Ceglédi VSE 3–1 (2–0)

Kisvárda, 849 néző, v.: Bogár (Becséri, Kovács II G.).

Kisvárda: Zöldesi – Izing, Rjasko, Vári B. – Lucas – Hej, Mlenik, Misic (Oláh G., 59.) Jánvári – Lukács R. (Horváth Z., 70.), Ilics (Strestík, 81.). Vezetőedző: Kondás Elemér.

Cegléd: Mursits – G. Bíró, Nánási, Albert I., Farkas A. – Peszmeg (Valkovszki, 34.), Sándor I. – Damásdi, Asztalos D. (Kerekes K., 73.), Hujber, – Szilágyi P. (Peres, 73.) Vezetőedző: Klausz László.

Gól: Izing (1–0) a 8., Ilics (2–0) a 45., Ilics (3–0) a 76., Damásdi (3–1) a 89. percben

Percek, események

8. perc: Ilics jobbról középre ívelt szabadrúgása után a labda az ötösön belül lepattant, és a kapuban ragadó Mursits mellett Izing testéről- kezéről a hálóba csorgott, 1–0.

45. perc: A bal oldalon szép cselekkel meglóduló Ilicset borította fel a kaputól 20 méterre Nánási, a tizenhatos csücskétől járó szabadrúgásból Ilics jobbal a jobb felső sarokba csavarta a labdát, 2–0.

76. perc: Jánvári baloldali beadása után átszállt a labda a túloldalra, ahol Hej megszerezte, remekül gurított Ilics elé, ő pedig 8 méterről jobb belsővel a jobb felső sarokba lőtte, 3–0.

89. perc: Damásdi lépett ki a hosszan előrevágott labdával, 15 méteres lövése után a labda a jobboldali kapufáról a másik saroknál, a kapufát érintve vágódott a hálóba, 3–1.

Mesterszemmel

Kondás Elemér: – Ezen a mérkőzésen számunkra a három pont megszerzése volt a legfontosabb. Jól kezdtük a találkozót, és bár a második félidő elején megúsztunk két ceglédi helyzetet, a harmadik találat mindent eldöntött.

Klausz László: – A Várda javára meglévő technikai fölényt akarással kellett volna kompenzálnunk, ez az első félidőben nem sikerült. A második játékrészben már jobb teljesítményt nyújtottunk, de a hazaiak győzelme nem forgott veszélyben.