Két görög a dobogón

2019-04-28 21:29:14

Statisztikák a bajnokság 30. fordulója után: Gólszerzőnk, Gheorghe Grozav a kanadai listán már második.

Tizenhárom meccs és 1170 perc után megszakadt Lucas pályán töltött sorozata, amivel a harmadik, illetve a második helyen állt a vonatkozó klubrangsorban. Mindezt már másodszor a sárga lapos eltiltásai miatt, a tíz figyelmeztetésével ő az első a csapatban.

Az egyfolytában pályán töltött percek kategóriájában a nagy fölénnyel vezető Felipe kapust így két görög játékosunk, Sztavrosz Cukalasz és Teodorosz Beriosz követi, előbbi a sorozatban játszott meccsek számát tekintve is dobogós.

A harmadik találatát szerző Gheorghe Grozav a házi góllövőlista harmadik helyére kapaszkodott fel holtversenyben, a kanadai táblázaton pedig már második.

Szombattól pedig Lucas újabb nagy sorozatba kezdhet…

Várdai leg-, leg- leg-… (30 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Felipe 29, Lucas 28, Brana Ilics, Horváth Zoltán, Roman Karaszjuk 27-27, Gosztonyi András 26

Legtöbb játszott perc: Felipe 2610, Lucas 2499, Vári Barnabás 1889, Karaszjuk 1825, Ene Kornél 1767, Ilics 1734

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Felipe 29, Lucas 28, Vári 22, Ene, Karaszjuk 20-20, Ilics 19

Legtöbb végig játszott meccs: Felipe 29, Lucas 27, Vári 19, Ene 18

Legtöbbször lecserélve: Gosztonyi 14, Matija Misic 10, Ilics 9

Legtöbbször becserélve: Sassá 13, Gosztonyi, Horváth Z., Sergiu Negrut 9-9

Legtöbb meccs sorozatban: Felipe 17, Karaszjuk 16, Sztavrosz Cukalasz 12, Anton Kravcsenko 11

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1530, Cukalasz 900, Teodorosz Beriosz 630

A házi góllövőlista: Horváth Z. 8, Ilics 4, Vári, Gheorghe Grozav 3-3, Lucas, Sassá, Cukalasz 2-2, Misic, Pavlo Lukjancsuk, Kravcsenko, Gosztonyi, Bohdan Melnik, Hugo Seco 1-1. Öngól: Stopira (Mol Vidi FC)

Gólpasszok: Horváth Z., Rados Protics 5-5, Grozav 4, Misic, Ilics, Artem Milevszkij, Gosztonyi, Lucas 2-2, Sassá, Ene, Hugo Seco, Negrut, Melnik 1-1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Horváth Z. 13 (8+5), Grozav 7 (3+4), Ilics 6 (4+2), Protics 5 (0+5), Lucas 4 (2+2), Vári 3 (3+0), Sassá 3 (2+1), Misic 3 (1+2), Gosztonyi 3 (1+2), Cukalasz 2 (2+0), Hugo Seco 2 (1+1), Milevszkij 2 (0+2), Melnik 2 (1+1), Lukjancsuk 1 (1+0), Kravcsenko 1 (1+0), Ene 1 (0+1), Negrut 1 (0+1)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (17-22. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 62 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (1-5. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 79 perc

Sárga lapok: Lucas 10, Beriosz 7, Vári, Gosztonyi 6-6, Horváth Z., Ene, Protics 5-5, Lukjancsuk 4, Sassá, Felipe, Kravcsenko, Hugo Seco 3-3, Ilics, Anderson Pico, Misic, Milevszkij, Karaszjuk, Grozav, Melnik 2-2, Cukalasz 1

Kiállítva: Lukjancsuk 2, Vári, Anton Sinder, Beriosz 1-1