Harmadik meccs, harmadik helyszín

2019-02-28 15:40:24

A bajnokság utolsó, harmadik köre kezdődik az OTP Bank Ligában, a Kisvárda Master Good a Mol Vidi FC otthonában játszik szombaton.

Kezdődik a bajnokság harmadik köre, így aztán csapatunk, a Kisvárda Master Good újra a Mol Vidi ellen lép pályára. A harmadik helyszínen, hiszen a július 21-i szezonrajt alkalmával még Felcsút volt a helyszín, az október 28-i „visszavágón” Kisvárda, a mostani mérkőzést pedig a bajnoki címvédő azóta átadott otthonában, Székesfehérváron, a Mol Sóstó Arénában rendezik. Összefoglalóinkban szövegesen és videóval is az eddigi két mérkőzésre emlékezünk.

1. forduló, július 21.

MOL VIDI FC–KISVÁRDA MASTER GOOD 4–0 (3–0)

Felcsút, Pancho Aréna, 1744 néző, v.: Bognár T. (Buzás, Georgiou – Solymosi, Zierkelbach)

VIDI: Kovácsik – Nego, Juhász R., Fiola, Tamás K. – A. Hadzic (Nikolov, 70.), Kovács I., Pátkai, Varga J. – Lazovics (Sós B., 58.), M. Scsepovics (Sz. Scsepovics, a szünetben). Vezetőedző: Marko Nikolics.

KISVÁRDA: Felipe – Parcvanija, Izing, Jánvári – Lucas – Lukjancsuk (Beriosz, 39.), Karaszjuk, Misic (Gosztonyi, 78.), Vári B. – Ilics (Hej, a szünetben), Sinder. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Gólszerző: Lazovics (1–0) a 16., M. Scsepovics (2–0) a 35., Juhász R. (3–0) a 43., Sz. Scsepovics (4–0) a 93. percben. Kiállítva: Vári B. a 12. percben

12. forduló, október 28.

KISVÁRDA MASTER GOOD–MOL VIDI FC 2–2 (1–2)

Várkerti Stadion, 2232 néző, v.: Vad (Tóth V., Berettyán – Németh Á., Kulcsár K.).

KISVÁRDA: Felipe – Melnik, Ene, Vári B., Anderson Pico – Lucas, Protics – Gosztonyi (Ilics, 62.), Misic (Karaszjuk, 84.), Sassá – Horváth Z. (Milevszkij, 60.). Vezetőedző: Dajka László.

MOL VIDI: Kovácsik – Fiola (Berecz Zs., 84.), Juhász R., Vinícius, Stopira – Nego, Kovács I., Nikolov (Huszti, 77.), Pátkai – Hodzic (Milanov, 73.), M. Scsepovics. Vezetőedző: Marko Nikolics.

GÓLSZERZŐ: Nego (11-esből, 0–1) a 17., Sassá (1–1) a 26., Pátkai (1–2) a 39., Stopra (öngól, 2–2) a 74. percben

2024-03-30 14:30