Kanadai lista: nyolc pont

2018-12-19 10:18:47

Statisztikák a bajnokság 18. fordulója után: Horváth Zoltán ugyanannyi góllal zárt, mint gólpasszal.

Három-három játékos járt 17 és 16 játszott mérkőzéssel az őszi szezonban, a pályán töltött percekből csak kilencvenet mulasztott el kapusunk, Felipe, egyben övé a legtöbb végig játszott meccs is.

A statisztikából jól kivehető, hogy kik voltak a csapat alapemberei: a brazil kapuson kívül Vári Barnabás, Lucas, Brana Ilics, Horváth Zoltán és Sassá amikor csak lehetett és tudott, játszott is. A leghosszabb játszott perc sorozat azonban Teodorosz Berioszé lett, aki az utolsó hat fordulóban lett kihagyhatatlan tagja a csapatnak és a védelemnek.

Nemcsak a góllövőlistán, hanem – holtversenyben Rados Proticcsal – a gólpasszok terén is az élen zárt Horváth Zoltán, aki mindkét mutatóban négyig jutott, a kanadai listát tehát nyolc ponttal zárta.

Innen folytatjuk a tavasszal, pontosabban február 2-án!

Várdai leg-, leg- leg-… (18 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Lucas, Felipe, Brana Ilics 17-17, Vári Barnabás, Horváth Zoltán, Sassá 16-16

Legtöbb játszott perc: Felipe 1530, Lucas 1509, Vári 1350, Ene Kornél 1241, Ilics 1227, Rados Protics 1120, Horváth Z. 1117, Bohdan Melnik 1049

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Lucas, Felipe 17-17, Vári 16

Legtöbb végig játszott meccs: Felipe 17, Lucas 16, Vári 14, Ene 13

Legtöbbször lecserélve: Misic 10, Gosztonyi 7, Ilics 6, Sassá, Rados Protics 5-5

Legtöbbször becserélve: Sassá, Roman Karaszjuk, Sergiu Negrut 7-7, Gosztonyi 5

Legtöbb meccs sorozatban: Horváth Zoltán, Sassá 16-16, Ilics 14

Leghosszabb játszott perc sorozat: Teodorosz Beriosz 540, Felipe 450, Ene 360, Karaszjuk 315

A házi góllövőlista: Horváth Z. 4, Vári, Ilics 3-3, Lucas, Sassá 2-2, Misic 1. Öngól: Stopira (Mol Vidi FC)

Gólpasszok (a kiharcolt 11-est is annak vettük): Protics, Horváth Z. 4-4, Misic, Ilics, Artem Milevszkij 2-2, Sassá, Lucas 1-1

Sárga lapok: Lucas 7, Gosztonyi, Vári 5-5, Beriosz, Ene 4-4, Protics, Sassá, Horváth Z. 3-3, Felipe, Horváth Z,, Ilics, Anderson Pico, Misic, Milevszkij 2-2, Pavlo Lukjancsuk, Karaszjuk 1-1

Kiállítva: Vári, Anton Sinder, Beriosz, Lukjancsuk 1-1

2024-03-30 14:30