Újabb ezredesek, négy-négy gól és gólpassz

2018-12-02 19:38:34

Statisztikák a bajnokság 16. fordulója után: Nincs már olyan játékosunk, aki valamennyi meccsen pályára lépett az ősszel.

Újabb három játékosunk, Ene Kornél, Brana Ilics és Rados Protics lépte át az ezer perces határt ebben a bajnokságban. Miután Lucas öt sárga lapos eltiltása miatt kihagyta a Puskás Akadémia elleni mérkőzést, több kategóriában is módosult a listavezető személye. A legtöbb játszott perc immár Felipéé, míg 33-nál megállt csapatkapitányunk számlálója a zsinórban játszott meccseknél, immár a Horváth Zoltán, Sassá, Vári Barnabás trió áll az élen 14-es értékkel. A zsinórban a pályán töltött percek kategóriában Vári Barnabás 1080-nál tart, de ez a széria is megszakad a jövő héten, hiszen a legutóbbi mérkőzésen csapatkapitányként is bemutatkozott játékos a diósgyőri meccset lesz kénytelen kihagyni ötödik sárga lapja miatt.

Horváth Zoltán a negyedik gólját szerezte, ezzel immár egyedül vezeti a házi góllövőlistát, míg Rados Protics a negyedik gólpasszát adta, így ellépett Horváthtól ezen a ranglistán.

Várdai leg-, leg- leg-… (16 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Lucas, Felipe, Brana Ilics, Vári Barnabás 15-15

Legtöbb játszott perc: Felipe 1350, Lucas 1329, Vári 1260, Ene Kornél 1061, Ilics 1049, Rados Protics 1029

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Lucas, Felipe, Vári 15-15

Legtöbb végig játszott meccs: Felipe 15, Lucas 14, Vári 13

Legtöbbször lecserélve: Misic 10, Gosztonyi 7

Legtöbbször becserélve: Sassá, Roman Karaszjuk 7-7

Legtöbb meccs sorozatban: Horváth Zoltán, Sassá, Vári 14-14

Leghosszabb játszott perc sorozat: Vári 1080, Teodorosz Beriosz 360, Felipe 270

A házi góllövőlista: Horváth Z. 4, Vári 3, Ilics, Lucas 2-2, Misic, Sassá 1-1. Öngól: Stopira (Mol Vidi FC)

Gólpasszok (a kiharcolt 11-est is annak vettük): Protics 4, Horváth Z. 3, Misic, Ilics 2-2, Sassá, Lucas, Artem Milevszkij 1-1

Sárga lapok: Gosztonyi, Lucas, Vári 5-5, Beriosz 4, Protics, Ene, Sassá, Horváth Z. 3-3, Felipe, Horváth Z,, Ilics, Anderson Pico, Misic, Milevszkij 2-2, Pavlo Lukjancsuk, Karaszjuk 1-1

Kiállítva: Beriosz, Anton Sinder, Vári 1-1

2024-04-20 17:00