Hatan a góllövőlistán

2018-11-01 09:03:04

Az aktuális statisztikák a bajnokság 12. fordulója után.

Két játékosunk lépte át az ezer perces határt az elmúlt fordulóban: kapusunk, Felipe egyetlen percet sem hiányzott még, Lucast is csak egyszer kellett lecserélni sérülés miatt. Ebben a mutatóban Vári Barnabás lépett fel a dobogóra, megelőzve Brana Ilicset.

Bővült a góllövőlistára feliratkozó játékosok száma, Sassá a hatodik kisvárdai futballista az őszi idényben betalált. Stopira pedig a „hetedik”, ő a Vidi játékosaként vétett ellenünk öngólt.

Várdai leg-, leg- leg-… (12 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Felipe, Lucas 12-12, Gosztonyi András, Brana Ilics, Roman Karaszjuk, Matija Misic, Vári Barnabás 11-11

Legtöbb játszott perc: Felipe 1080, Lucas 1059, Vári 900, Ene Kornél 881, Ilics 845, Bohdan Melnik 801

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Felipe, Lucas 12-12, Vári 11, Ilics, Ene 10-10

Legtöbb végig játszott meccs: Felipe 12, Lucas 11, Ene, Vári 9-9

Legtöbbször lecserélve: Misic 9, Gosztonyi 6

Legtöbbször becserélve: Sassá 7, Karaszjuk 6

Legtöbb meccs sorozatban: Lucas 30 (az előző bajnokságban kezdődött), Felipe 12, Ene, Horváth Zoltán, Sassá, Vári 10-10

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1080, Ene 810, Anderson Pico 732, Vári 720

A házi góllövőlista: Horváth Z., Vári 3-3, Ilics 2, Lucas, Misic, Sassá 1-1. Öngól: Stopira (Mol Vidi FC)

Gólpasszok (a kiharcolt 11-est is annak vettük): Horváth Z., Rados Protics 3-3, Misic, Ilics 2-2, Sassá, Lucas 1-1

Sárga lapok: Gosztonyi 5, Lucas 4, Protics, Vári, Ene 3-3, Teodorosz Beriosz, Felipe, Horváth Z,, Ilics, Anderson Pico, Misic 2-2, Artem Milevszkij, Sassá 1-1

Kiállítva: Beriosz, Anton Sinder, Vári 1-1

2024-03-30 14:30