Zsinórban ezer perc felett

2019-03-18 09:47:52

Statisztikák a bajnokság 25. fordulója után: Immár négyszámjegyű kapusunk megszakítás nélkül pályán töltött perceinek száma.

Csapatunkból jó ideje Felipe rendelkezik a legtöbb játszott meccs és játszott perc sorozattal is. Brazil kapusunk egyetlen mérkőzést mulasztott, még novemberben a Honvéd ellen; előtte és azóta is 12-12 meccset védett végig, így két 1080 perces etapból áll az eddigi kisvárdai időszaka, az utóbbi még aktuális sorozat. A kapott gól nélküli szériája viszont nem gyarapodott, a legutóbbi négy mérkőzésen rendre gólt kapott csapatunk, viszont a tavaszi szezonban, a Paks elleni mérkőzés mellett most másodszor nem talált be az ellenfelek hálójába, így 152 perce nem szerzett gólt.

Miután Brana Ilics ezúttal csereként lépett pályára, szerb-magyar támadónk a játszott meccsek és percek valamint a be- és lecserélések számában is az élmezőnyben foglal helyet.

Várdai leg-, leg- leg-… (25 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Lucas, Felipe 24-24, Brana Ilics 23, Vári Barnabás, Horváth Zoltán, Roman Karaszjuk 22-22

Legtöbb játszott perc: Felipe 2160, Lucas 2139, Vári 1885, Ene Kornél 1691, Ilics 1473, Horváth Z. 1467, Karaszjuk 1401

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Lucas, Felipe 24-24, Vári 22, Ene 19

Legtöbb végig játszott meccs: Felipe 24, Lucas 23, Vári 19, Ene 18

Legtöbbször lecserélve: Matija Misic 10, Gosztonyi András 9, Ilics 8

Legtöbbször becserélve: Sassá 12, Gosztonyi 9, Karaszjuk, Sergiu Negrut, Ilics 7-7

Legtöbb meccs sorozatban: Felipe 12, Karaszjuk 11, Lucas 9

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1080, Lucas 810, Karaszjuk 540

A házi góllövőlista: Horváth Z. 6, Ilics 4, Vári 3, Lucas, Sassá, Sztavrosz Cukalasz 2-2, Misic, Pavlo Lukjancsuk, Kravcsenko, Gheorghe Grozav 1-1. Öngól: Stopira (Mol Vidi FC)

Gólpasszok: Horváth Z. 5, Protics 4, Misic, Ilics, Artem Milevszkij, Grozav, Gosztonyi 2-2, Sassá, Lucas, Ene, Hugo Seco 1-1

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (17-22. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 67 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (1-5. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 152 perc

Sárga lapok: Lucas 8, Vári, Teodorosz Beriosz 6-6, Gosztonyi, Horváth Z., Ene 5-5, Protics, Sassá, Felipe, Lukjancsuk 3-3, Ilics, Anderson Pico, Misic, Milevszkij, Karaszjuk, Grozav, Hugo Seco, Kravcsenko 2-2

Kiállítva: Vári, Anton Sinder, Beriosz, Lukjancsuk 1-1

2024-03-30 14:30