Vereség a Debrecen otthonában

2019-08-11 17:51:00

A Loki otthonában lépett pályára Kisvárda Master Good

A múlt heti Paks elleni győzelmet követően ezúttal a szomszéd megyei rivális Debrecen otthonában lépett pályára a csapatunk. A mérkőzés a házigazda 3-1-es győzelmével zárult.

OTP BANK LIGA: 2. FORDULÓ

DVSC - KISVÁRDA MASTER GOOD 4–1 (2–1)

Debrecen, Nagyerdei Stadion, 4540 néző, v.: Andó Szabó G. (Buzás B., Szert B. – Iványi Z., Erdős J.)

KISVÁRDA: Minca – Protic, Kravcsenko, Cukalasz, Melnyik, Berios T., Lucas, Hugo Seco, Kovácsréti M., Gosztonyi A., Grozav A kispadon: Sassa, Tischler P., Hej V., Zöldesi I., Rubus T., Karaszjuk, Ene Vezetőedző: Miriuta Vasile

DVSC: Nagy S. – Szatmári Cs., Pávkovics B., Tőzsér D., Ferenczi J., Haris A., Varga K., Kusnyir E., Zsóri D., Trujic, Garba A kispadon: Kosicky T., Kinyik Á., Barna Sz., Györgyi A., Adenji, Csősz R. Szécsi M. Vezetőedző: Herczeg András

Gólszerző: Szatmári a 13., Varga K. a 25., Garba a 63. és Pávkovics a 94. percben illetve Grozav a 28. percben

A gól története:

13. perc: Szatmári közeli lövésével vezet a Loki. Bal oldali szögletet követően Ferenczi 22 méterről a kapu elé rúgta a labdát, amely Berioszról lepattant, éppen Szatmári elé, aki az ötösről, középről jobbal a kapu jobb alsó sarkába lőtt. 1–0!

25. perc: Varga Kevin szabadrúgásával már két góllal vezet a Loki! A DVSC játékosa 22 méterről, a balösszekötő helyéről jobbal nagyszerűen a jobb felső sarokba csavart. 2–0..

28. perc: Kovácsréti a bal oldalon megforgatta Kusnyírt, középre játszott, és a második hullámban jókor érkező Grozav 8 méterről jobbal a kapu bal oldalába helyezett. 2–1!

63. perc: Szécsi passzából Garba lőtte a Loki harmadik gólját. A csereként beállt csatár jobbról középre lőtte a labdát, Garba pedig az ötös jobb sarkánál a védőjét megelőzve ballal a rövid sarokra lőtt. A labda Minca bal lábáról pattant a kapuba. 3–1

94. perc: Pávkovics 5 méteres fejesével 4–1 a végeredmény.