Újabb bevetés a válogatottban

2019-09-10 20:01:09

Kovácsréti Márk kedd este, Felcsúton sem maradt munka nélkül.

Skandináv napokat tartott a magyar U21-es válogatott, amely a pénteki, dániai döntetlen (0–0) után kedd este Felcsúton fogadta Norvégiát – ugyancsak felkészülési mérkőzésen.

Szemben az Aarhusban játszott összecsapással, Gera Zoltán szövetségi edző ezúttal nem a kezdő tizenegybe jelölte a keret kisvárdai játékosát, Kovácsréti Márkot, aki ismét a 16-os mezt öltötte magára, és ezúttal a kispadon foglalt helyet.

Amikor a 74. percben pályára lépett csapatunk játékosa, akkor a norvégok (1–0-s első félidő után) már 3–0-ra vezettek – ez lett a végeredmény is. Kovácsréti Márk a győri Szánthó Regő helyére állt be az utolsó bő negyedórára, bal oldali támadóként szerepelt, és egy szöglet utáni kipattanóból volt egy veszélyes, fölé szálló 16 méteres lövése.

A Kisvárda Master Good 19 éves futballistája kétszeres U21-es válogatottként kapcsolódhat be klubcsapata felkészülésébe, amelynek célkeresztjében a szombati, Mezőkövesd elleni hazai mérkőzés áll.

2024-04-20 17:00