Továbbjutottunk a Magyar Kupában!

2019-09-22 15:04:17

Pilisi LK-Legenda Sport–Kisvárda Master Good 0-1 (0-0)

Miruta László: – Ha mi a Bayern München ellen játszanánk, mi is nyilván kétszáz százalékot adnánk ki magunkból, mint ellenfelünk. Felkészültünk rá, hogy nehéz mérkőzés lesz, az is volt, de az igazsághoz tartozik, hogy legalább tizenöt helyzetet hagytunk kihasználatlanul. A lényeg, hogy továbbjutottunk.

A mérkőzés szöveges élő közvetítése:

Kezdőcsapatunk a pilisi kupameccsen: Minca - Melnik, Kravcsenko, Beriosz, Protics - Lucas, Karaszjuk, Bumba - Sassá, Tischler, Kovácsréti.

4. perc: Melnik lövését a gólvonalról vágták ki.

13. perc: Bumba 18 méteres lövését védte a kapus.

17. perc: Melnik jobboldali beadása után Bumba közeli perdítését blokkolták a védők.

19. perc: Kovácsréti szabadrúgása után Tischler lövését védte a kapus. A szöggletből Kravcsenko fejelt fölé.

24. perc: Sassá beadása után Bumba lőtt mellé.

26. perc: Tischler ellenféltől kapta a labdát, így nem volt les, de fölé lőtt.

28. perc: Lucas lőtt 18 méterről mellé.

35. perc: Bumba szép csel után 14 méterről lőtt, a kapus bravúrral védett.

37. perc: Kovácsréti lövését a kapus és a kapufa közösen hárította. Ennyi helyzetet...

Vége az első félidőnek, 0-0 az állás.

46. perc: Cseréltünk a szünetben, Karaszjuk helyén Gosztonyi.

50. perc: Kovácsréti két jobboldali szöglet, hárítják a hazaiak.

51. perc: Beriosz jobboldali beadása után Gosztonyi fejesét piszkálta ki a jobb felső sarokból a kapus.

55. perc: Sárán kapott sárga lapot Bumba felvágásáért.

58. perc: Sorozatos helyzetek, végül Gosztonyi fejesét védte Szili.

61. perc: Sassá elöl s gólvonalon mentettek. Elképesztő, mik maradnak ki!

63. perc: Kovácsréti beadásából a berobbanó Sassá 6 méterről fejelt mellé.

68. perc: Gosztonyi beadása után Tischler fejelt fölé, mögötte Beriosz kedvezőbb helyzetben volt.

69. petc: Melnik visszagurítása után Gosztonyi 14 méterről kilőtte a pilisi védőt, akit ápolni is kellett.

75. petc: 11-eshez jutottunk, miután Bumbát fellökték. Tischler a jobb alsöba lövi, 0-1.

79. perc: Bumba helyén Anderson Pico.

83. perc: Sassá beadása után Tischler fejelt fölé.

86. perc: előbb Kovácsréti, majd Sassá lövését blokkolták.

89. perc: Sassá helyén Hej.

91. perc: Négy perc a hosszabbítás, Gosztonyi ballal 8 méterről kapufát lőtt.

92. perc: Tischler 6 méteres lövését ütötte ki Szili.

94. perc: Tischler újabb helyzete után vége, továbbjutottunk.

2024-03-30 14:30