Magyar Kupa, a legjobb 32 közé jutásért: Gyöngyösi AK-Kisvárda Master Good

Gyöngyösi AK-Kisvárda Master Good 0–4 (0–3)

Kisvárda: Minca - Hej, Beriosz, Izing, Lukjancsuk - Karaszjuk, Mitosevics - Negrut, Gosztonyi, Ilics - Milevszkij.

Elkezdődött a mérkőzés.

Egymás után rúgjuk a szögleteket.

11 perc: Milevszkij pörgette tovább Beriosz átadását, Gosztonyi pedig 12 méterről, éles szögből a jobb alsó sarokba lőtt, 0–1.

A gól után Negrutnak volt ziccere, majd a Gyöngyösnek két veszélyes próbálkozása minden kimaradt.

23. perc: Mitosevics ívelt a védők mögé, Negrut pedig 12 méterről a kapu jobb oldalába lőtt, 0–2.

27. perc: A Milevszkij által kiharcolt 25 méteres szabadrúgásból Gosztonyi csavart a kapu bal oldalába, 0–3.

35. perc: Veszélyes gyöngyösi lövés, épphogy mellé.

37. perc: Ilics baloldali beadása után Milevszkij fejelt a lécre.

Vége az első félidőnek, 3-0-ra vezetünk.

A szünetben csere mindkét oldalon, nálunk Gosztonyi helyén Rácz Ferenc.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

49. perc: Ilics kiugratásából Negrut 10 méterről ballal a bal alsó sarokba lőtt, 0–4.

64. perc: Ilics helyén Kovácsréti és a Gyöngyös is kettőt cserélt. Lejövetele előtt Ilics kapufát lőtt, de már lesről.

75. perc: Egy akción belül Milevszkij és Rácz veszélyeztetett, aztán csere – Milevszkij helyett Gyüre.

82. perc: Veszélyes lövést paskolt ki a léc alól Minca.

88. perc: Rácz baloldali szöglete után Hej lőtt fölé.

90. perc: Minca korrigálja a hibáját és véd, így kapott gól nélkül, magabiztosan jutottunk tovább. Izing helyzete után véd a kapus. Vége a mérkőzésnek.

Dajka László: – Abszolút mi voltunk az esélyesek, ez realizálódott is. Az első félidőben szerzett három gól megnyugtatott bennünket, a szünet után nagy erőket már nem mozgósítottunk. Magabiztosan nyertünk, ennek a mérkőzésnek ez is volt a célja.

2024-04-20 17:00