Rózsa Sándorék betyár jó futballt mutattak be

2018-03-08 14:39:27

A kisvárdai U12-es futballcsapat második helyezést szerzett a kolozsvári szabadtéri tornán.

Méltó módon képviselte a Várda Labdarúgó Akadémia színeit a Czene Csaba edző által vezetett 2006-os korosztály az FC CFR 1907 Cluj által szervezet rangos labdarúgó tornán, Kolozsváron.

A román első osztályt a házigazda klub felnőtt csapata vezeti jelenleg, és az utánpótlás nevelésben is rangos szintet képviselnek. Ez most is kiderült, hiszen az U12-es tornán a kolozsvári csapat volt az egyetlen, amely le tudta győzni a kisvárdaiak. A csoportmérkőzések során elszenvedett vereségért (0–1) a VLA a döntőben vághatott volna vissza, de ismét a CFR nyert, ezúttal 2–1-re. A szabadtéri tornán kisvárdaiak a többi meccsen 2–0-ra nyertek a Nagyszeben és 3–0-ra a Marosvásárhely ellen, illetve 1–1-et játszottak a CFR Alb ellen. A csoportmásodikként megvívott elődöntőben a másik ágon csoportgyőztes Transilvania Bistrita ellen 1–0-ra győzött a Várda LA. A torna legjobb mezőnyjátékosának a kisvárdai Rózsa Sándort választották meg.

2024-03-30 14:30