Megye egyes riválist kaptunk

2020-09-10 15:35:32
Kisvárda FC

Kiderült, kivel is játszunk a jövő hétvégén.

Kihúzták a minket leginkább érdekelt párosítást: Kecskéd–Kisvárda Master Good.

Az ellenfélről röviden: a Komárom-Esztergom megyei bajnokságban szerepel, a település az Oroszlányi járásban található, lélekszáma 2000 fő alatt van.

Hamar kiderül majd, ki lesz az ellenfelünk, hiszen előbb az NB I-es, NB II-es csapatok kapnak riválist – az első és másodosztály csapatai nem kerülhetnek össze.

Egyelőre stúdióbeszélgetéssel vezetik fel a sorsolást, amely hamarosan kezdetét veszi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A Mol Magyar Kupa országos főtábla első fordulójának sorsolása 19 órakor kezdődik a Puskás Arénában – procedúrát az M4 Sport élőben közvetíti. A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) internetes portálján tette közzé, hogy a párosítás elkészítésében korábbi kupagyőztes és válogatott labdarúgók, Juhász Roland, Gera Zoltán és Pisont István segédkeznek.

A szeptember 19-20-i, tehát az elmúlt két évhez hasonlóan hétvégi játéknapokon az NB I-es és NB II-es csapatok nem kerülhetnek össze, így legfeljebb NB III-as, illetve megye egyes valamint az egy szem megye kettes csapat lehet az ellenfelünk. Az NB III-ban szereplő tartalékcsapatok nem indulnak a kupában.

Íme, azok a csapatok, amelyek közül kikerül majd az első fordulós (amelynek tétje a legjobb 64 közé jutás) ellenfelek!

NB III: Balassagyarmati VSE, Balatonfüredi FCBKV Előre, Bicskei TC, BVSC-Zugló, Ceglédi VSE, Dabas-Gyón FC, Dunaújváros, Eger SE, Érdi VSE, ESMTK, FC Dabas, FC Hatvan, FC Nagykanizsa, Termálfürdő FC Tiszaújváros, Füzesgyarmati SK, Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, HR-Rent Kozármisleny, Gyöngyösi AK, Hódmezővásárhelyi FC, Iváncsa KSE, Jászberényi FC, Kecskeméti TE, Komárom VSE, Körösladányi MSK, Lipót Pékség SE, Majosi SE, Ménfőcsanak, Monor, Mosonmagyaróvár, Nagyatádi FC, Pápai Perutz FC, Putnok FC, Rákosmente FC, Sajóbábonyi VSE, Salgótarjáni BTC, Sényő-Carnifex FC, SC Sopron, THSE-Szabadkikötő, Szegedi VSE, Szekszárdi UFC, Taksony SE, Tállya KSE, Tiszafüredi VSE, Tiszakécskei LC, Tatabányai SC, III. ker. TVE, Vác FC, VLS Veszprém

Megyei osztályok: Kerekegyházi SE, Kiskunfélegyházi HTK, PTE PEAC, Mohácsi TE, Gyulai TFC, Szeghalmi FC, BTE Felsőzsolca, Gesztelyi FC, Mezőkeresztes VSE, Csepel FC, ASR Gázgyár, 43. sz. Építők SK, Makó FC, Mórahalom VSE, Sárbogárd, Bodajk, Ikarus-Maroshegy, Csornai SE, Abda SC, Kabai Meteorit SE, Balmazújvárosi FC, Gyöngyöshalász SE, Lőrinci VSC, Tiszaföldvár VSE, Mezőtúri AFC, Zsámbéki SK, Kecskéd KSK, Diósjenő SE, Mátraterenye SE, Ráckeve VAFC, Dunavarsány, AC Nagybajom, Toponár SE, Fehérgyarmat SC, Tarpa SC, Mándok VSE, Bátaszék SE, Bonyhád VLC, Király SE, Szarvaskend SE, Sárvár FC, Ajka Kristály SE, Tihany FC, Nemesapáti SE, Teskánd KSE, Zalaszentgróti VFC



Következő mérkőzés
Puskás Akadémia FC
Kisvárda Master Good
Felcsút, Pancho Aréna
2020-12-05 19:30
OTP Bank Liga, 13. forduló
nap
óra
perc
mp
van még hátra a kezdőrúgásig
Legutóbbi mérkőzés
Kisvárda Master Good
0-0
0-0
Budafoki MTE
Kisvárda, Várkerti Stadion
2020-11-28 14:45
OTP Bank Liga, 12. forduló
Master Good
Kiemelt támogatónk