Megérdemelt győzelem a Honvéd ellen

2020-08-30 19:52:00

Már az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzés kimenetelét, de a meddő második félidő végéig kitartott az első játékrészben szerzett előnyünk.

OTP BANK LIGA: 3. FORDULÓ

BUDAPEST HONVÉD FC–KISVÁRDA MASTER GOOD 1–2 (1–2)

Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion, 2183 néző. Vezette: Farkas Ádám (Tóth II. V., Medovarszki J. – Andó-Szabó S., Erdős J.)

HONVÉD: Tujvel - Mezghrani, Batik, Lovrics (Kamber, 34.), Uzoma - Hidi (Gale, a szünetben), Gazdag, Zsótér, Cipf - Ugrai, Traoré (Tóth-Gábor K., 78.). Vezetőedző: Bódog Tamás.

KISVÁRDA: Dombó – Hej, Datkovic, Rubus, Baranyai (Melnik, 85.) – Lucas, Szimovics – Navrátil (Bumba, 68.), Cukalasz, Kovácsréti (Sassá, a szünetben) – Viana. Vezetőedző: Supka Attila.

Gólszerzők: Cukalasz (0-1) az 5. percben, Viana (0-2) a 17. percben, Hidi (1-2) a 19. percben.

Fotó: Tumász Hédi / nso

2024-03-30 14:30