Jelena mesterhármasával legyőztük a Mándokot

2020-03-14 13:00:35

A Mándok ellen játszotta következő hazai bajnoki mérkőzését a Kisvárda Master Good II – az összecsapásról ÉLŐ szöveges közvetítésben számoltunk be.

Folytatódott a tavaszi szezon a Tiszántúli Takarék megyei I. osztályban is, ahol tartalékcsapatunk 15 órától Mándok ellen vívta soron következő mérkőzését. A találkozóról szöveges online közvetítésben számoltunk be.

►1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a vendégek kezdték a találkozót.

►7. perc: A mérkőzés első nagyobb lehetősége a vendégek előtt adódott: Baglyos 17 méteres lövése nem sokkal ment mellé.

►8. perc: Dallos 22 méteres lövését szögletre ütötte Odincov, a jobb oldali sarokrúgást Baglyos a jobb kapufa mellé fejelte.

►14. perc: Többet birtokoljuk a labdát, keressük a lehetőségeket, de nagyobb helyzetet még nem sikerült kialakítanunk.

►26. perc: Abov lőtt 20-22 méterről kapura, lövése messze elkerülte a kaput.

►27. perc: Egy elkésett belépő utána Pallai kapta a mérkőzés első sárgáját.

►30. perc: Atamasz jobb oldali beadását a védők kirúgták Kovácsréti elől.

►37. perc: Szőr lőtt 20 méterről kapura, de Vasas védeni tudott.

►40. perc: Schmid vállalkozott lövésre mintegy 18 méterről, a vendégek kapusa nagy bravúrral kitolta a labdát a léc alól.

►42. perc: Szőr kapott sárgát veszélyes játék miatt.

►44. perc: Baglyos lőtt 20 méterről, de lecsúszott a labda a lábáról.

►45. perc: A játékvezető nem hosszabbított! Véget ért az első játékrész.

►46. perc: Elkezdődött a második félidő, csapatunk kezdte a játékot.

►46. perc: Nem történt csere egyik oldalon sem.

►48. perc: Baglyos jobb oldali beadását követően Toldi 16 méterről lőtt kapura, kapusunk nagyszerű mozdulattal tolta ki a labdát a bal alsó sarokból.

►51. perc: Egy taktikai fault után Szabó Tamás kapott sárga lapos figyelmeztetést.

►53. perc: Atamasz jobb oldali lapos bepassza után Obradovics 5 méterről mellé rúgta a labdát.

►55. perc: Cseréltünk: Schmid helyett Riznicsenko a pályán.

►57. perc: Változtatnak a vendégek is. Szabó Milán helyén Ari folytatja.

►59. perc: Baranyai bal oldali beadására Obradovics érkezett remek ütemben, de lövése nem talált kaput.

►68. perc: Czene a jobb oldalról remekül kanyarított középre, Jelena fejelt a labdájába, de a kapus hárított.

►69. perc: Obradovics célozta meg a kaput, de Vasas ismét védett.

►72. perc: Ács helyett Buda a vendégeknél.

►76. perc: GÓÓÓL! Vezetünk! Czene jobb oldali beadására Jelena érkezett remek ütemben és 6 méterrol fejelt a kapuba, 1–0.

►78. perc: GÓÓÓL! Máris 2-0! Obradovics a kapussal szemben passzolt önzetlenül Jelenának, aki a rövidbe gurított, 2–0.

►81. perc: Csere nálunk. Atamasz helyére Illés érkezett.

►83. perc: Újabb változtatás nálunk. Kovácsréti helyett Lusánszki a pályán.

►84. perc: Dallos 22 méterről leadott lövése csattant a jobb oldali kapufán.

►87. perc: GÓÓÓL! Jelena mesterhármas! Obradovics remek ütemben tálalt laposan Jelena elé aki a kapus mellett eltolta a labdát és 5 méterről a kapuba gurított. 3–0.

►89. perc: Toldi 15 méterről lőtt keresztbe.

►90+1. perc: Nem volt hosszabbítás, vége a mérkőzésnek!

TISZÁNTÚLI TAKARÉK MEGYEI I. OSZTÁLY: 19. FORDULÓ

Kisvárda Master Good IIMándok VSE 3–0 (0–0)

Kisvárdai Várkert, zárt kapuk mögött. v.: Valu.

Kisvárda II: Odincov – Czene, Szőr, Abov, Baranyai Á. – Ivancso, Schmid (Riznicsenko, 55.) Kovácsréti (Lusánszki, 83.), Obradovics, Atamasz (Illés, 81.) Jelena. Edző: Nagy Sándor

Mándok: Vasas – Csehil, Elek, Balogh, Pallai, Ács (Buda, 72.), Szabó T., Dallos, Szabó M. (Ari, 57.), Toldi, Baglyos. Edző: Mirgai László

Gólszerzők: Jelena (76., 78. és 87.)

Nagy Sándor: – Nehéz mérkőzésen vagyunk túl! Gyakorlatilag 70 percig ki-ki meccset játszottunk. Megvoltak nekünk is a lehetőségeink, megvoltak a Mándoknak is. A 75. perc környékén, miután megszereztük a vezetést, kijöttek a kondicionális különbségek, kicsit felőröltük a Mándokot. Igazából a kilencven perc alapján megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Sok siket kívánok a Mándoknak, és érjék el a céljukat, amit elterveztek!

Mirgai László: Hetvenhét percig azt gondolom egész jól játszottunk – voltak helyzeteink, kapufát rúgtunk –, utána elfáradtunk. Sajnos, csak két cserénk volt, ez meglátszott a teljesítményünkön, és kijött a két csapat közti erőnléti különbség. Azt gondolom, hogy ez döntött, de a csapatom előtt le a kalappal, nem tudok rájuk egy rossz szót sem mondani. Sok helyzetünk volt hetven percig, ezeket nem tudtuk kihasználni, elfáradtunk a középpályán, és ezt rögtön kihasználta az ellenfél azzal, hogy a cserékkel frissítettek és ott már nem bírtuk a tempót.

2024-03-30 14:30