Ipoly-parti döntetlen

2020-09-27 12:43:20

A Kisvárda Master Good II Balassagyarmaton lépett pályára, a mérkőzésről ÉLŐ SZÖVEGES TUDÓSÍTÁSBAN számoltunk be.

NB III KELETI CSOPORT: 11. FORDULÓ

BALASSAGYARMATI VSE–KISVÁRDA MASTER GOOD II 1–1 (0–0)

Cegléd, Kövi Pál Sportközpont, 200 néző. V.: Jakab Á.

Balassagyarmat: Megyeri – Molnár T., Benkő-Bíró, Lami, Fejes – Pallagi, Király Á. – Szita, Nagy T., Kicsi (Kovács K., 56.) – Hamar (Klinger, 80.). Edző: Nagy Tibor.

Kisvárda II: Odincov – Vass O. (Czérna, 69.), Kravcsenko, Avetiszjan, Luscsik (Sikorszki, 53.) - Himics, Mihalik, Szőr (Bíró R., 75.), Atamasz – Horváth Z., Jelena. Edző: Szabó Balázs.

Gólszerzők: Nagy T. (47. - 11-esből) illetve Horváth Z. (82.)

Nagy Tibor: – Azok után, hogy játékosaim nyolc napig tétlenül otthon ültek fantasztikus, hogy a Kisvárda ellen így tudtak küzdeni. Le a kalappal előttük!

Szabó Balázs: – Sajnos alacsony színvonalú mérkőzés volt, mindkét csapat sok hibával játszott. A Balassagyarmat vezető gólja után újítani tudtunk, és érezhető volt, hogy betalálunk, de ebből csak egyszer sikerült, így döntetlen lett a vége.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Az eszközök a helyükön! Csapatunk azonnal érkezik melegíteni.

A játékosok már a kijáróban, hamarosan kezdődik a mérkőzés.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a hazaiak kezdték a játékot.

5. perc: Pallagi 20 méteres bal felső sarokba tartó lövést Odincov bravúrral védte.

7. perc: Két egymás utáni hazai szöglet veszély nélkül.

11. perc: Nagy Tamás kapott sárga lapot miután lekönyökölte Mihalikot.

13. perc: Vass Ottó szerezte meg a labdát a szöglet utáni kipattanóból, majd 22 méterről fölé lőtt.

19. perc: Luscsik kapott sárgát Király Ákos felvágásáért.

20. perc: Benkő-Bíró lőtt 15 méterről fordulásból fölé.

24. perc: Himics átadásából Atamasz tört be a bal oldalon a 16-oson belülre, kissé elkapkodta a lövését, amely 14 méterről fölé ment.

26. perc: Atamasz balról beívelt szabadrúgása után ide-oda pattogott a labda a 16-oson belül, végül visszakerült hozzá, de 18 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt.

28. perc: Nagy Tamás jobbról a 16-os csücskétől ballal végzett el szabadrúgást, a bal felső sarokba tartó lövést azonban Odincov szögletre ütötte.

32. perc: Jelena cselezett jobbról befelé majd 17 méterről kapura lőtt, Megyeri kiütötte a lövését, majd a kipattanóra érkező Mihalik próbálkozását is.

37. perc: Himics kapott labdát a bal oldalon, betört a 16-oson belülre, ahol 12 méterről leadott lövését Molnár Tibor blokkolta.

38. perc: Himics bal oldali szöglete után Horváth Zoltán magasra emelte a lábát Nagy Tamással szemben, majd emiatt egy kis lökdösődés alakult ki, minek a végén Horváth sárga lapot kapott.

42. perc: Szöglet után a kifejelt labdát Fejes lőtte 18 méterről kapura, melyet Odincov védett.

45. perc: Hosszabbítás nélkül ért véget az első játékrész, melyben nem született gól.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, a Kisvárda kezdte ezt a játékrészt. Egyik oldalon sem volt csere.

47. perc: GÓL! Vezet a Balassagyarmat! Luscsik buktatta a 16-oson belül Kicsit. A megítélt büntetőt Nagy Tamás ballal a kapu bal oldalába lőtte a labdát. 1–0.

49. perc: Nagy Tamás balról középre ívelt szabadrúgása után Benkő-Bíró 8 méterről fejelt mellé.

50. perc: Hamar jobbról középre ívelt, labdáját Nagy Tamás kapásból 10 méterről kapura lőtte, Odincov lábbal védett.

53. perc: Luscsik helyére Sikorszki állt be.

55. perc: Kravcsenko kapott sárga lapot miután felvágta a bal oldalon meginduló Pallagit.

56. perc: Kicsi helyett Kovács Kristóf a pályán a hazaiaknál.

57. perc: Majd a csere után Pallagi csavarta kapura az imént megítélt szabadrúgást, melyet Odincov a léc alól tolt fölé.

62. perc: Szőr kapura ívelt labdája megcsúszott Lami fején, Himics az elé kerülő játékszert 13 méterről a lécre lőtte.

65. perc: Sikorszki bal oldali beadása után Megyeri kivetődve szerezte meg a labdát a berobbanó Horváth Zoltán elől.

69. perc: Vass helyére Czérna állt be.

75. perc: Szőr helyett Bíró Roland a pályán, így Avetiszjan lett az új csapatkapitány.

77. perc: Fejes és Himics kapott sárga lapot kakaskodásért.

80. perc: Hamar helyére Klinger állt be.

82. perc: GÓÓÓL! Sikorszki bal oldali beadása után Horváth elsőre 4 méterről a lécre lőtt, majd a kipattanót látványos mozdulattal a kapuba ollózta! 1–1.

88. perc: Kovács Kristóf kapott sárga lapot reklamálásért.

90. perc: 4 perc lesz a hosszabbítás.

90+5. perc: Véget ért a mérkőzés!

2024-04-20 17:00