Huszonegy, de nem nyerő

2019-08-12 14:57:55

Aktuális és örökstatisztikák a 2019-2020-as bajnokság második fordulója után.

Zsinórban huszonegyedik alkalommal lépett pályára az ezúttal csereként bevetett Roman Karaszjuk, aki a zsinórban játszott mérkőzéseket tekintve klubrekordot állított fel az NB I-ben, és immár egyedül első ebben a kategóriában, miután maga mögött hagyta Felipét. Más kérdés, hogy az alkalom mellé nem járt győzelem. Az ukrán középpályás legutóbb március 16-án, Újpesten hagyott ki meccset.

Ami a mostani bajnokságot illeti, heten vannak, akik a két forduló – hosszabbításokkal együtt – mind a 191 percét a pályán töltötték. Gólt viszont egyedül csak Gheorghe Grozav szerzett, a román válogatott támadó két találatnál tart.

A debreceni volt a kisvárdai csapat 35. meccse és tizedik idegenbeli veresége az NB I-ben. A harmincötből 33 alkalommal kezdő volt, sőt valamennyi meccset végigjátszotta Lucas, aki ötven percnyire került attól, hogy kisvárdai játékosként elsőként elérje a pályán töltött 3000 perces határt. Teodorosz Beriosz túljutott az ezres limiten a zsinórban pályán töltött perceket illetően, Bohdan Melnik átlépett a 2000 perces összjátékidőn, Rados Proticsnak pedig mindössze egyetlen perc hiányzik ugyanehhez.

2019-2020: Várdai leg-, leg- leg-… (2 forduló után)

Legtöbb mérkőzés: Mihai Minca, Bohdan Melnik, Teodorosz Beriosz, Anton Kravcsenko, Rados Protics, Lucas, Sztavrosz Cukalasz, Hugo Seco, Gheorghe Grozav, Kovácsréti Márk, Tischler Patrik, Gosztonyi András, Roman Karaszjuk 2-2

Legtöbb játszott perc: Minca, Melnik, Beriosz, Kravcsenko, Protics, Lucas, Grozav 191-191

Legtöbbször a kezdőcsapat tagja: Minca, Melnik, Beriosz, Kravcsenko, Protics, Lucas, Cukalasz, Hugo Seco, Grozav, Kovácsréti 2-2

Legtöbb végig játszott meccs: Minca, Melnik, Beriosz, Kravcsenko, Protics, Lucas, Grozav 2-2

Legtöbbször lecserélve: Hugo Seco 2

Legtöbbször becserélve: Karaszjuk 2

Legtöbb meccs sorozatban: Karaszjuk 21, Cukalasz 17, Kravcsenko 16, Beriosz, Gosztonyi 12-12 (valamennyi tavalyról áthozott sorozat)

Leghosszabb játszott perc sorozat: Teodorosz Beriosz 1091, Melnik 845, Kravcsenko 731 (valamennyi tavalyról áthozott sorozat)

A házi góllövőlista: Grozav 2

Gólpassz: Kravcsenko, Kovácsréti 1-1

Kanadai lista (gól+gólpassz): Grozav 2 (2+0), Kravcsenko 1 (0+1), Kovácsréti 1 (0+1)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 97 perc (tavaszi 33. forduló-1. forduló)

Aktuális kapott gól nélküli sorozat: 0 perc

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 111 perc (tavaszi 33. forduló-1. forduló)

Aktuális szerzett gól nélküli sorozat: 70 perc

Sárga lapok: Cukalasz 2, Tischler, Beriosz, Melnik, Kovácsréti, Lucas, Protics 1-1

Kiállítva:

Abszolút rekordok az NB I-ben

Mérkőzések száma: 35

Összesített mérleg: 35 mérkőzés, 11 győzelem, 8 döntetlen, 16 vereség, 38–52-es gólkülönbség, 41 pont

Legtöbbször becserélve: Sassá 16

Legtöbb meccs sorozatban: Karaszjuk (2018-2019: 15. forduló-2019-2020: 2. forduló) 21

Leghosszabb játszott perc sorozat: Felipe 1800 (2018-2019: 14-33. forduló)

Gól: Horváth Zoltán 9

Gólpassz: Horváth Z. 6

A kanadai lista (gól+gólpassz) éllovasa: Horváth Z. 15 (9+6)

Leghosszabb kapott gól nélküli sorozat: 460 perc (a kapuban Felipe, 2018-2019: 17-22. forduló)

Leghosszabb szerzett gól nélküli sorozat: 437 perc (2018-2019: 1-5. forduló)

Sárga lap: Lucas 12

Kiállítva: Pavlo Lukjancsuk 2

2024-03-30 14:30