Háromból három? Maga lenne a csoda!

2020-12-17 22:12:59

Eddig százszázalékosak vagyunk a pénteki mérkőzésünk játékvezetőjével.

Felérne egy kisebb szenzációval, ha tudnánk folytatni azt a sorozatot, hogy minden meccset megnyerünk, amit Káprály Mihály vezet nekünk. A karrierje nyolcadik, azon belül a harmadik Kisvárdának vezetett NB I.es mérkőzésére készülő 30 éves sporival eddig kettőből kettő a mérlegünk, hiszen az általa vezetett meccsek közül az ősszel nyertünk Mezőkövesden (2–1) és a Paks ellen hazai pályán (3–1) is.

A Fehérvárnak eddig egyszer fújt, nekünk a mostani lesz a harmadik, ami a Mezőkövesddel együtt a legtöbb lesz a fiatal játékvezető NB I-es karrierjében. Ami a nekünk vezetett eddigi meccseit illeti, sem tizenegyest, sem kiállítást nem ítélt egyik fél javára és kárára sem, három kisvárdai játékosnak osztott ki sárga lapot, és kilencet az ellenfelek futballistáinak.

OTP BANK LIGA: 16. FORDULÓ

MOL FEHÉRVÁR FC (2.)–KISVÁRDA MASTER GOOD (4.)

Székesfehérvár, Mol Aréna Sóstó, péntek, 20.00

V.: Káprály Mihály (Szalai Balázs, Márkus Tamás – Zierkelbach Péter, Ducsai József – tartalékjátékvezető: Szécsényi István)

2024-04-20 17:00