Hármat akcióból, kettőt büntetőből

2019-01-16 13:01:18

Öt gólt szerzett csapatunk az egyiptomi edzőtáborozás második mérkőzésén.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

5. perc: Kovácsréti végzett el egymás után két szögletet, de nem alakult ki veszély belőlük.

10. perc: Megvan a vezetés! Negrutot vágták fel a tizenhatoson belül, a büntetőt Vári váltotta gólra, 1–0.

12. perc: Kovácsréti 16 méteres lövését védte a kapus, a kipattanó után nem biztos, hogy szabályosan szerelték Gosztonyit, de mehetett tovább a játék...

15. perc: Mincának is volt dolga, de magabiztosan fogta a kapuja felé tartó labdát.

21. perc: Cukalasz cselezte be magát a tizenhatoson belülre, majd 8 kéterről ballal a bal alsó sarokba lőtte a labdát, 2–0.

25. perc: Karaszjuk indította Melniket, ő az ötösön belülről visszagurított, Horváth Zoltán pedig az üres kapuba passzolt, 3–0.

29. perc: Gosztonyi löbbölte be a védők mögé a labdát, de a kapus résen volt, és mentett Kovácsréti elöl.

35. perc: Karaszjuk labdaszerzés után indította Gosztonyit, aki Horváth Zoltán elé játszott, a csatár lövését védte a kapus.

40. perc: Ezúttal Negrut szerzett labdát, átadásával Kovácsréti lépett ki, de a beadása pontatlan volt.

Vége az első félidőnek.

Három csere a szünetben: Ene helyett Anderson Pico, Negrut helyett Délczeg és Kovácsréti helyett Ilics.

46. perc: Elindult a játék a második félidőben.

50. perc: Gosztonyi beadása után vágták ki a labdát a védők.

53. perc: Bátor vállalkozás az egyiptomiak részéről, de a labda fölé szállt. Utána meg mellé.

55. perc: Tömeges cserék, Melnik, Beriosz, Cukalasz és Horváth Zoltán le, Lukjancsuk, Izing, Protics és Hej be.

58. perc: Húszméteres szabadrúgás után véd Minca.

59. perc: Hej visszagurításából Délczeg lőtt, a védők blokkoltak.

64. perc: Szép lövés, Minca-védés.

65. perc: Újabb cserék, Minca, Vári, Karaszjuk és Gosztonyi helyett Cserepko, Elek Ádám, Szőr és Gyüre.

74. perc: Protics kapott sárga lapot a mezőnyben elkövetett szabálytalanságért.

77. perc: Délczeg fejesét az egyik mezőnyjátékos a gólvonalon kiütötte, járt a tizenegyes, a komát most nem állították ki, csak sárgát kapott, bajnokin előkerült volna a piros. A büntetőt Ilics váltotta gólra, 4–0.

84. perc: Ilics lövése szállt fölé.

88. perc: Anderson Pico hosszú indításával Hej lépett ki, és egy védőtől szorongatva a kapu közepébe lőtt, 5–0.

90. perc: Vége a máérkőzésenek.

KISVÁRDA MASTER GOOD–RAZGARI (egyiptomi) 5–0 (3–0)

El-Guna

KISVÁRDA: Minca (Cserepko) – Melnik (Lukjancsuk), Beriosz (Izing), Ene (Anderson Pico), Vári B. (Elek Á.) – Cukalasz (Protics), Karaszjuk (Szőr) – Gosztonyi (Gyüre), Negrut (Délczeg), Kovácsréti (Ilics) – Horváth Z.(Hej)

Gól: Vári B. (11-esből), Cukalasz, Horváth Z., Ilics (11-esből), Hej.

A helyszín el-Guna, a stadion tőszomszédságában található edzőpálya, ahol az edzőtábor alatt gyakoroltak a kisvárdai labdarúgók. Bőszen melegítenek a felek, a játékvezetők már megérkeztek, várjuk a kezdést.

2024-03-30 14:30